Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real

 

 Do you want to drive me on the right track?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cherry Kwon

Cherry Kwon


Mesaje : 45
Data de inscriere : 26/12/2011

Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? EmptyMar Dec 27, 2011 3:36 am

Căscă slab neobservabil , fiind prea de dimineaţă pentru ea şi mieună fără să realizeze. Avea prostul obicei de a fi mereu pisică ,iar acum se simţea ca una.
Luă o tavă mergând la rând după mâncare , luă o cutie de iaurt şi o bucăta de plăcintă , atât...da, nu-i venea să creadă cât de mult ţinea la silueta ei.
Se uită împrejur cum toţi stăteau cu prietenii la masă , numai ea ca o ciudată mereu stătea la o masă singură. Dădu din umeri şi se aşeză la o masă într-un colţ , având căştiile în urechi încercând să citească revista cotidiană.
Sus In jos
Kim Ji Jun

Kim Ji Jun


Mesaje : 18
Data de inscriere : 27/12/2011

Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Re: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? EmptyMar Dec 27, 2011 3:56 am

Veni cu o cană de cafea în mână şi se întoarse către mese. Erau toate pline ochi, înafară de una, la care stătea singură o fată. Presupunea că asta era, decât să stea singur mai bine cu cineva. Se duse aţă într-acolo şi se aşeză în faţa tinerei. Schiţă un zâmbet dulce şi spuse:
-Neaţa!
Sus In jos
Cherry Kwon

Cherry Kwon


Mesaje : 45
Data de inscriere : 26/12/2011

Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Re: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? EmptyMar Dec 27, 2011 4:14 am

Dacă nu ar fi avut un auz foarte bine dezvoltat nu l-ar fi auzit pe băiat , nici de bătea cu pumnul în masă. Îşi scoase o cască şi îl privi pe băiat:
-Bună~ spuse şi ea încercând să zâmbească deşii nu era ceea mai pricepută la asta. Băiatul greşise masă,totuşi? Nimeni ,dar nimeni nu stătea cu ea! Dubios...
Închise revista aşezând-o pe geantă şi îşi desfăcu cutiuţa cu lapte savurând-o , având mici mustăcioare la buze.
Sus In jos
Kim Ji Jun

Kim Ji Jun


Mesaje : 18
Data de inscriere : 27/12/2011

Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Re: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? EmptyMar Dec 27, 2011 5:14 am

Zâmbise când o văzu cu mustăţile ei de lapte. Îşi întinse mâna şi le şterse cu grijă. Îşi luă apoi mâna înapoi şi o strecură în buzunar.
-Nu te deranjează dacă stau aici, aşa-i? o întrebă zâmbind uşor, ciufulind din claia roşcată pe care o avea în cap ascunsă sub o pălărie în stil Michael Jackson.
Se lăsă pe spate, luând o gură mare din cafeaua tare pe care şi-a făcut-o singur în acea dimineaţă.
Sus In jos
Cherry Kwon

Cherry Kwon


Mesaje : 45
Data de inscriere : 26/12/2011

Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Re: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? EmptyMar Dec 27, 2011 5:26 am

Se ruşină îmediat de mustăţiile pe care iaurtul i le făcuse şi se şterse şi ea cu şerveţelul pentru a fi sigură.
-Poţi sta. şopti ea încă jenată, zâmbi scurt apoi. Continuând să îşi bea iaurtul cu grijă în linişte.
Şi uite de ce ea nu se considera un om , adică se comporta prosteşte şi nu prea îi păsa de ceilalţi cum celorlalţi nu le păsa de ea.
Sus In jos
Kim Ji Jun

Kim Ji Jun


Mesaje : 18
Data de inscriere : 27/12/2011

Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Re: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? EmptyMar Dec 27, 2011 5:44 am

Zâmbi în semn de mulţumire şi se făcu mai comod la amsă, scoţând o carte subţire din ghiozdn. Încercă în zadar să reţină o frază din acea lecţie aiurea. O aurncă mai încolo, privind-o pe fată.
" Eu sunt Kim ... " spuse brusc, întinzând mâna către fată. " Încântat să te cunosc ! "
Sus In jos
Cherry Kwon

Cherry Kwon


Mesaje : 45
Data de inscriere : 26/12/2011

Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Re: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? EmptyMar Dec 27, 2011 5:48 am

Privi mâna băiatului şi o întinse şi pe a ei , mult mai mică decât a lui , strânse uşor şi murmură:
-Cherry. zâmbi copilăreşte dându-i drumul la mână.
Când îi văzu carte mai mai că o bufnea râsul căci ea citea de obicei foarte multe mangauri , hentai şi prostii şi cartea lui semăna cu un hentai foarte foarte pervers.
Sus In jos
Kim Ji Jun

Kim Ji Jun


Mesaje : 18
Data de inscriere : 27/12/2011

Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Re: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? EmptyMar Dec 27, 2011 5:54 am

Privirea ei oprită ascuprac operţii în făcu să rânjească. Toţi, mai devreme sau mai târziu, ajungeau la concluzia cum că draga carte de necromaţie era un hentai. Din cauza coperţii, evindet.
" Nu te lua dopă prostia aia de copertă. Asta încer eu să învăţ al ore... " spuse aruncând o privire răutăcioasă către cartea care îi chinuie zilele de prin clasa a cincea.
Sus In jos
Cherry Kwon

Cherry Kwon


Mesaje : 45
Data de inscriere : 26/12/2011

Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Re: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? EmptyMar Dec 27, 2011 1:20 pm

Chicoti scurt , pe ea continuând să o amuze faptul că aceea copertă îi aducea aminte de un hentai. Apoi îşi termină şi ultima gură de iaurt cu fericire.
-Să înţeleg că eşti necromant? întrebă curioasă muşcând foarte uşor şi destul de drăguţ (ciudat ,dar da era o scumpă când mânca ) din bucata de plăcintă. Cherry adora plăcintele cu vişine.
Sus In jos
Kim Ji Jun

Kim Ji Jun


Mesaje : 18
Data de inscriere : 27/12/2011

Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Re: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? EmptyMier Dec 28, 2011 7:41 am

Zâmbise la întrebarea ei. Era ciudat ca un om să fie atât de senin când întreabă asta. Nici măcar al ei în şcoală mecromanţii nu sunt priviţi bine. Îşi ciuuli părul ca să aibă ce aranja mai apoi.
De la mama de acasă! a spus, zâmbind pueril. Cui îi mai păsa că el era necromant? Era sigur că dacă asta nu o speria pe tipă, nimic nu o făcea.
Sus In jos
Cherry Kwon

Cherry Kwon


Mesaje : 45
Data de inscriere : 26/12/2011

Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Re: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? EmptyMier Dec 28, 2011 3:26 pm

Ea era de părere că dacă eşti necromant , eşti om. Cum şi ea era într-un fel om. Doar că putea fi şi un animal în tot acest timp.
De obicei ea era ciudata de pe aici căci nu erau foarte multe persoane precum ea.
-Frumos. Mi-ar plăcea şi mie să pot să mă joc cu scheletele,kehe~ spuse în glumă , nu era ceea mai pricepută la capitolul 'glume',dar măcar era de apreciat că încerca să glumească.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Do you want to drive me on the right track? Empty
MesajSubiect: Re: Do you want to drive me on the right track?   Do you want to drive me on the right track? Empty

Sus In jos
 
Do you want to drive me on the right track?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Magic Academy :: Cantina-
Mergi direct la: