Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real

 

 I want to be strong

In jos 
AutorMesaj
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

I want to be strong Empty
MesajSubiect: I want to be strong   I want to be strong EmptyMar Dec 27, 2011 4:21 am

Nu stiam ce sa mai fac.Orele se terminasera.Am inceput sa ma plimb prin academie pana cand am ajuns in sala de antrenament.Nu am avut multe lupte pana acum,dar cele pe care le'am avut,le'am castigat.Nu imi venea sa cred ce eram.Oare de ce sa fiu Satan Soul?Ma plimbam prin sala de antrenament si simteam nevoia sa ma antrenez.Lipsa de plictiseala punea stapanire pe mine,dar nu aveam ce face.Nu vroiam sa ma transform.Nu de multe ori iubeam ceea ce sunt si nu vroiam sa devin mai mereu un demon.Nu era foarte dragut ca nebunia sa imi controleze mintile.Macar incep sa imi controlez partea malefica si daca m'as antrena singura nu cred ca urmatoarea zi am mai avea sala de antrenamente.Puteam sa ma antrenez la controlul deplin al noii eu.Aproape eram gata cu asta,si sigur mi'as fi dorit asta.Nu vreau sa fac rau nimanui si nu am vrut niciodata in viata mea acest lucru.Oare de ce ma mai gandesc la aceste lucruri,poate ca ar trebui sa ma gandesc la partea buna a lucrurilor.Dar care o fi aia?Daca eu am devenit chestia asta,inseamna ca am un scop.Asta nu este un blestem si ar trebui sa inceptez sa ma mai gandesc la asta ca la un lucru bun.In fiercare parte rea,exista si ceva bun.Daca am devit acest demon,asta nu insemna ca nu o sa il pot control.Dar trebuia sa mai astept ceva timp.Va trebui sa muncesc din ce in ce mai mult,pentru a deveni din ce in ce mai puternica si sa ajung la controlul suprem.Stiu ca pot face asta.Sunt puternica si perseverenta.Cateodata caracterul meu ma ajuta in multe chestii.Nu as vrea sa am schimb,asa ca gata cu ganditul.Sa trecem la actiune.Am de muncit din greu.Ridica'te si inforeste Reira!
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
 
I want to be strong
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Be strong and be proud!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Magic Academy :: Sala de antrenamente-
Mergi direct la: