Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real

 

  Don’t do it.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

       Don’t do it. Empty
MesajSubiect: Don’t do it.          Don’t do it. EmptyJoi Dec 29, 2011 4:18 am

Era o zi insorita, fara pic de nori pe cer, cu siguranta nu se simtea ca era Decembrie. Nici un fulg de zapada pe jos, si nici vantul nu batea cu putere. Simtise nevoia sa petreaca putin timp in aer liber, undeva unde sa se relaxeze si totul sa fie doar okei. Alese parcul ca loc de odihna, acolo nu prea venea multa lume, si daca venea erau doar copii mici sau oamenii batrani, asta nu-l deranja cu nimic. Se aseza pe o banca cu privirea spre cer, era asa liniste , nici nu spuneai ca a venit iarna, ii placea asta, desi el tot isi dorea zapada, isi dorise inca de cand incepuse scoala sa ninga. Probabil era ghinionist caci nu avusese parte nici macar de un fulg. Ura frigul, da, ura chestia asta, insa ii placea sa ninga, sau sa stea in casa cu o cana de ciocolata calda uitandu-se pe geam, era destul de ciudat, dar eh...asa era el.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

       Don’t do it. Empty
MesajSubiect: Re: Don’t do it.          Don’t do it. EmptyJoi Dec 29, 2011 6:27 am

Dupa ce se imbraca intr-o pereche de blugi pe picior si un tricou , peste un hanorac iesi in parc din plictiseala.Nu avea ce face acasa si prefera sa gaseasca companie , decat sa stea si sa frece menta toata ziua.
Ajunse in scurt timp si incepu sa se plimbe aiurea , fara un drum anume.Nu era nici atenta pe unde merge.Isi ridica privirea privind prin parc si il vazu pe o banca pe AJ.Zambi malefic , mergand in spatele lui si ii puse mana la ochi zambind.
-Hey straine.ii sopti la ureche .
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

       Don’t do it. Empty
MesajSubiect: Re: Don’t do it.          Don’t do it. EmptyJoi Dec 29, 2011 7:06 am

Tresari suor speriat,de ce se facuse intuneric? Era noapte sau cum? Il omora cineva? Era un furt or what? Cineva ii voia raul? Dar cine, el era un baiat bun, toti stiau asta, da, da,da, da. Se linisti cand ii auzi vocea fetei si isi puse mainile peste ale ei. Da, acum totul era mai bine , stai,n u er.
-Alexiss.. spuse prefacandu-se suparat, nu era, doar voia s-o faca sa creada asta, dar fata nu-i cadea asa repede in plasa, dupa cum spera el mereu, dar macar incerca, era si asta ceva.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

       Don’t do it. Empty
MesajSubiect: Re: Don’t do it.          Don’t do it. EmptyJoi Dec 29, 2011 7:10 am

-Si eu ma bucur sa te vad.spuse ciufulindu-l .
Se aseza langa el pe banca privindu-l ca un copil mic cum facea deobicei.
-Si ce faaaci?intreba curioasa batand incet cu unghile in sapatarul bancii pe care statea.
Zambi dulce ca deobicei , privind aiurea in jurul ei.Nu avea chef de nimic si nu stia de ce AJ se speria de fiecare data cand ajungea ea in jurul ei , dar o amuza comportamentul lui.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

       Don’t do it. Empty
MesajSubiect: Re: Don’t do it.          Don’t do it. EmptyJoi Dec 29, 2011 7:17 am

Se bosumfla precum un copil mic cand il ciufuli, nu putea sa nege, ii placea asta. Iar privirea aceea? Era tare dulce, dar el nu putea sa nu si-o imagineze in alt mod decat: malefic, da, trebuia batut pentru asta, poate avea s-o vada si el asa cum parea, o fata super frumoasa, cu un corp beton, mda.....de cand pana cand era el asa? Nu-si putea imagina, doar ii veneau ganduri proaste uneori.
Stramba din nas copilaresc si o privi.
-Pai ma plictisesc si pierd timpul pe aici, tu? intreba zambindu-i ca un copil mic, da, el era inocent, era problema ei daca nu-l credea.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

       Don’t do it. Empty
MesajSubiect: Re: Don’t do it.          Don’t do it. EmptyJoi Dec 29, 2011 7:20 am

Chicoti incet si il ciufuli din nou.II placea sa il ciufuelasca mai tot timpul.
-Ma plictiseam singura si cautam pe cineva cu care sa imi petrec timpul.Te oferii?intreba pe un ton inocent si dulce.
Isi puse un picior sub ea privindu-l in continuare si trecandu-si o mana prin parul lui chhicotind incet.
Ii placea sa nu ii dea pace , dar se schimbase.Nu mai era atat de malefica ca si cand era mica , acum putea fi mai inocenta nu doar parea.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

       Don’t do it. Empty
MesajSubiect: Re: Don’t do it.          Don’t do it. EmptyJoi Dec 29, 2011 9:56 am

A dat afrimativ din cap, chiar daca zicea 'da', chiar daca spunea 'nu', ea tot cum voia interpreta, deci mai bine accepta propunerea ei. Zambi copilaresc, ii placea ca cineva sa-si treaca mainile prin parul lui, era o senzatie de comfort pentru el.
Largi zambetul sau ce deveni unul de pisica.
-Deci...ce vrei sa facem? intreba pastrandu-si zambetul pe fata.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

       Don’t do it. Empty
MesajSubiect: Re: Don’t do it.          Don’t do it. EmptyLun Ian 02, 2012 11:59 am

Il ciufuli din nou zambindu-i dulce.Nu avea nici o idee in acel moment.Isi puse picioarele in bratele lui oftand si privindu-l.
-Nu am nici o idee , ce vrei tu.spuse dand usor din umeri.
Il privi in continuare , analizandu-l mai exact.Se simtea ciudat de bine in preajma lui si totusi nu facea nimic in privinta a ce simtea pentru el.Isi musca buzele , fara sa vrea incercand sa nu se mai gandeasca la ceva anume .
Sus In jos
Continut sponsorizat





       Don’t do it. Empty
MesajSubiect: Re: Don’t do it.          Don’t do it. Empty

Sus In jos
 
Don’t do it.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Town :: Parc-
Mergi direct la: