Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real

 

 Eternity Forest

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 4:36 am

Ok,acum era momentul din noapte in care eu ieseam sa ma distrez.Imi placea intunericul foarte mult,ma rog acest lucru poate fi catalogat si ca un strop de ironie. Am intrat in dus si am stat acolo timp de vreo 5 minute.Ma simteam foarte bine cand fiecare strop de apa calda imi aluneca pe corpul meu.Dupa ce am iesit,mi'am pus prosopul in jurul meu si m'am dus pana la dulap.Stiam ca se intuneca foarte repede avand in vedere ca era doar ora 6.Aveam chef de o plimbare prin padure.Stiam ca e teritoriul multor altor specii care sunt foarte posesivi.Mi'am ales din dulap niste jeansi gri,un maieu alb pe deasupra lui fiind un hanorac gri.Iar cand e vorba de incaltaminte mi'am luat niste pantofi rosii cu toc.Mi'am lasat parul desfacut acesta fiind putin mai ondulat acum.Am iesit din camera,luandu'mi un rucsac rosu si m'am dus spre padure.Era foarte frumoas,noaptea si eram sigura ca voi avea parte de niste peripetii. Ma indreptam spre padure cand am simtit miscare in jurul meu.M'am concentrat mai mult si am sarit pentru a'mi agata rucsacul intr'un copac.Aveau o viteza incredibila deci puteau fi ori varcolaci ori vampiri.
-Iesiti afara odata,spun eu incruntandu'ma
Inima incepea sa imi bata din ce in ce mai tare si simteam peste tot in jurul meu intuneric.Dintr'o data am vazut niste ochi rosii,plini de ura.Erau vampiri,o haita foarte mare si puternica
V: -Scumpa nu crezi ca nu e bine sa te plimbi noaptea in padure?Ar putea sa iti faca cineva rau.Unii sunt foarte tupeisti si ar putea sa iti faca rau.Chiar o sa fii ranita....uff saracuta de tine
-Ahh..urasc sarcasmul.Si stai linistit singurii care vor fi raniti,veti fi voi.Stii sunt in mediul meu.Mai bine ati pleca inainte sa va fac rau
Am auzit mai multe rasete si am zambit pervers in noaptea.Nu cred ca stiu cu cine se pun.Recunosc as avea nevoie de ajutor dar...ma abtin.nu este nimeni pe aici si nu vreau sa tip
V: - Scumpa esti foarte amuzanta si crede'ma singura care va fi ranita vei fi tu.

Lee Da Reira:
Eternity  Forest 10z8src
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 5:29 am

Noapte ce cantec minunat se auzeau doar copacii batuti de vantul care le facea frunzele sa danseze ,eram un vampir dar nicidecum nu ieseam la vantoare ,pe cei care faceau acest lucru ii pot numi cu usurinta niste gunoaie existente pe acesta lume care ar trebuii executate ,existenta lor face ca rasa de vampiri sa fie plina de impuritati ,dar daca vedeam pe cineva care ataca nu stateam pe ganduri il ucideam pe loc.
Am auzit niste voci ,nu eram departe de acei vampiri am ajuns langa ei si am zarit-o pe aceea tanara pe care am mai intalnit-o ,se pare ca acestiau au de gand ceva necurat atunci am sa ma joc cu ei si am sa ii fac sa guste din propria lor otrava.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 6:41 am

M'am transformat in Satan Soul si am inceput sa ii atac cum puteam.Erau cam multi si nu puteam sa le tin fata la toti.Dintr'o data unul dintre ei s'a napustit asupra mea,m'a bagat intr'o copac si a vrut sa isi bage coltii in gatul meu.L'am impins cu una din magiile mele.Am inceput sa ii analizez pe fiecare in parte,pana cand m'am oprit la unul.Se pare ca era baiatul cu care m'am intalnit in camera sa,cand ma antrenam.Oare...nu pot sa cred,ca poate sa ma atace.Am sarit intr'un copac si am inceput sa ii atac cum pot.Mintea imi statea numai la acel baiat.Trebuia sa fie ca ei?De ce nu ma ajuta?Gandurile ma invaluiau si nu am mai fost atenta la lupta.Dintr''o data m'a prins unul dintre ei si m'a legat frumos de un copac.Se uitam la mine si se sfatuiau care sa ma muste primul
-La naiba cu voi.Sa va i'a naiba,o sa va umble puterile mele prin vene.Sper sa muriti odata si odata!
V: -Si ziceai ca esti puternica,da ai fost buna,mai ales ca am fost noi multi...dar acum ce ai patit scumpo?Te'ai indragostit de unul din noi sau la ce te gandeai?
Am inceput sa imi musc buza pana cand mi'am dat sangele.La naiba si cu actiunile mele.Unul dintre ei,se pare cel mai tupeist a venit si mi'a lins buza iar dupa m'a sarutat.M'am smucit iar dupa m'am uitat urat la ei
V: -Se pare ca e dulce si cand saruta,dar sangele ei este foarte bun.Deci cine vrea sa guste primul din cina noastra?
Am aratat pe fata mea un dezgust din cauza sarutului.Chh,cum de mi'a atins buzele.La naiba cu vampirii astia.Dar...totusi nu imi vine sa cred ca acel baiat facea parte din cretinii astia.Si eu care incepeam sa tin la el si am vrut sa il ajut.Stupida esti Reira!
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 6:58 am

Ma-m apropiat de cel care o saruta-se si lam prins de gat ,aruncandul intr-un copac ,privindul cu ura ,ochii imi erau rosi se citea ura in ei ,eram ca si prima dat cand am fost tradat insa acum nimic nu ma va face sa regret ca am sa curat lumea de aceste nimicuri ,ia-m strapuns in inima un cutit ,nu era ca si cutitle acele obisnuite era diferit ,se spune ca dac un vampir este strapuns in inima moare sau daca ii este taiat capul ,dupa ce am terminat cu acesta ma-m dus spre tanra si am dezlegat-.
-Ce a fost in capul tau sa iesi la o ora asa de tarzie ,sau ce vroiai sa sfaresti in acest hal?
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 7:28 am

M'am uitat cum cel in care aveam incredere a venit si l'a bagat pe cel care ma sarutase intr'un copac.Si i'a bagat un cutit in ochi.Am facut niste ochi mari si am vazut cum m'am dezlegat.
-Multumesc.Nu mai tipa la mine.Mai bine ma omorau ei decat sa tipi la mine.Am venit sa ma plimb si puteam sa fac ceva daca nu te'as fi vazut pe tine si mi'am imaginat ca o sa mor, dar nu din cauza lor.Mi'am imaginat ca tu o sa ma omori.Ca o sa imi bei sangele,pana cand ma i'a naiba.Credeam ca chiar imi vei face asta.Mai ales cand te'am vazut acolo,spun eu uitandu'ma in pamant
Chiar asta imi imaginam.M'am dus in copac si mi'am luat rucsacul si am ramas acolo uitandu'ma la luna.
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 7:33 am

-Genial ,dar nu gandesc ca si acele hiene dar in fine fie crezi ca vrei ,noaptea acesta pare a fi una ciudata sau poate ca doar eu ma comportam ciudat cu cei din jur ,am lasat un oftat lung si dupa aceea ma-m sprijinit de copacul unde era acesta ,privind luna care stralucea intens sau poate acesta noapte va fi ujna speciala ,apoi schitand un zambet mare pe fata ,placand capul in jos spre pamant.
-Sper sa nu ti se mi intample o astfel de patanie.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 7:57 am

Ma uitam la luna si am vazut cum a inceput sa se sprijine de acel copac.Nu mai puteam zambi in acele momente,nici nu stiam ce aveam sa mai fac.Mi'am dorit asta.Sa merg in padure si sa ma relaxez,se pare ca mi s'a indeplinit dorinta.L'am ascultat cu atentie si am oftat usor.De ce trebuia mai mereu sa fie ironic?De ce ma ranea prin simple vorbe?De ce naiba imi pasa?De ce naiba nu ma lasat sa mor daca ii pasa atat de putin..
-De ce ti'ar pasa de ce se intampla de mine?Pot spune acum ca mai salvat la timp.Nici unu nu m'a muscat,doar a fost scarbos cand m'a sarutat dementul ala.Nu a fost deloc placut,mai ales ca imi dadusem sangele la buza,spun eu incepand din nou sa imi musc buza
Nu mai suportam acest tic.Aveam si un vampir langa mine iar eu imi muscam buza pana cand imi dadea sangele.Ma rog,nu m'ar fi suparat sa ma muste el,as fi dat din sange...dar nu dementii aia
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 8:03 am

-Uite facem un joc daca iti dai seama de ce imi pasa as de mult de tine ,am sa devin iubitul tau iar daca tu pierzi nu ai sa mai iesi noaptea nensotita noaptea ,simteam un miros de sange dulceag dar era constient si stapn pe mine ,nu putea sa o atac ca si cum ar fii un iepure inocent care tocmai este prada mea de vanatoare.
-Si nu iti mai musca buza ca te ranesti ,te rog ai grija de tine apoi privind iarba aplecandu-ma si privind-o mai atent observand ca pe jos era cazuta o floare ,parea veche de cateva zile ,dar inca nu s-a ofilit la fel ca si tanara la care inca nu ii stiam numele si totusi eram atat de aproape de ea.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 8:18 am

L'am asculat cu atentie si am facut niste ochi mari.Cum?Ce?Nu se poate asa ceva!Adica nu este normal
-Stii,nu poti obliga un om sa te iubeasca.Nu poti sa te obligi pe tine insati sa fii cu mine daca nu simti nimic.Cred ca...ti la mine,dastea te'ai bagat pentru mine sau prin simplul fapt ca vroiai sa te joci cu ei,spun eu uitandu'ma in pamant.Scuze,este un tic nervos.Am uitat ca nu poti rezista la sangele meu.Poti sa ma musti daca vrei,spun eu incepand sa chicotesc
M'am uitat la el si am vazut cum i'a o floare de jos.Nu era ofilita,saraca,ce a facut sa merite asa ceva?Viata asta de darama ca de obicei
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 8:40 am

Am sarit copac si ma-m apropiat de fata acesteia ,un centimetru doar ma despartea de ea ,poate ca mai era un pic si o sarutam ,ia-m pus mana pe fata zabindui ,dupa aceea plinandu-mi mana prin parul ei fin .
-Ce revoltata esti in privinta jocului ,deci in inima ta exista un acel cineva ,eram curios sa aflu raspunsul fetei ,ma-m mai apropiat inca un pic de fata sa.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 12:10 pm

Am tresarit cand s'a apropriat de mine.Respiratiile noastre s'au intersectat,iar inima a inceput sa imi bata din ce in ce mai tare
-Am pe cineva,dar e mult mai aproape de mine decat ai crede.Dar nu sunt revoltata,decat ca... intr'o relatie trebuie sa ai sentimente.Chiar daca eu am sentimente trebbuie sa ai si tu,iar eu nu sunt 100% sigura ca ai sentimente pentru mine.Da chiar numele meu este Lee Da Reira.Imi poti spune Reira.Nu am avut ocazia sa ne cunoastem pana acum,spun eu zambindui
I'am pus mana in jurul gatului si mi'am apropriat buzele de ale lui.Era foarte dulce dar mi'am adus aminte de ce a zis si m'am rusinat putin uitandu'ma in ochii lui
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 1:28 pm

-Deci eu sunt acel cineva ,sau poate ca ma insel ? poate ca a facut o confesiune indirecta sau mi se pare mie ,de unde stia ce simt daca nici macar nu ma intrbat ca daca nu as fi simtit nimic pentru ea imi era indiferent daca murea sau patea cva ca doar nu o-i salva pe oricine ,oate ca ma-m comportat ca si un misogin si ia-m cam dat bataie de cap dar ceva in inima mea imi spune ca ea este ceea pe care o vrea .
-Lee ChangSun ,apropindu-mi buzele de obrazul ei fin si sarutandul.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 1:40 pm

-Stii,cred ca esti foarte destept.Ti'ai dat seama,pe scurt nu,nu te inseli absolut deloc.Si numarul doi...pai se pare ca ne'am vorbit.Amandoi Lee,ne'am casatorit fara sa stiu,spun eu in gluma
Am inceput sa rad in timp ce il tineam de gat si am zambit usor cand am simtit buzele lui fine pe pbrazul meu,Am simtit ceva in jurul meu si am observat ca mai era inca o specie pintre noi. Ma duc aproape de urechea lui si l'am muscat usor de lob pentru a juca teatru de doi indragostiti,ma rog nu era teatru.In fine
-Stii,cred ca unui alt vampir sau nu stiu cui nu i'a placut ideea ca l'ai ranit pe ala.Poate crede ca nu a meritat.Vrea sa te intrebe ce ai avut cu el,pentru ca se aproprie cineva de noi.Ce o sa ii zici,spun eu in soapta incepand sa chicotesc
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 2:48 pm

-Nu sunt destept doar imi urmez sentimentele ,poate ca ne-am casatorit fara sa stim cand am fost copii mici sau poate ca tu ai fost vreodata si ai lucrat la mine acasa si ti-am facut curte si ne-am casatorit .
-Dragostea are multe cai nestiute si uneori te ia prin surprindere ,dar daca a batut la mine la usa de ce sa o refuz si sa o arunc ,zambindu-i si imbratisand-o imi placea parfumul ei dulce care imi ineca simturile de vampir .
-O sa dau din umeri si daca cumva indrazneste sa te atace o sa am eu grija sa dispara prezenta lui de aici.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 3:25 pm

Am simtit cum m'a luat in brate iar eu stateam cu capul pe pieptul lui zambindui.Era foarte dulce iar parfumul lui ma innebunea
-Prin tot ce ai zis mai sus sa inteleg ca e gen te iubesc?Apropo imi place imaginatia ta,este foarte bogata,seamana cu a mea,spun eu incepand sa chicotesc
Am vazut un vampir cum se aproprie de cadavrul acela de acolo.Am facut niste ochi mari la el si am zambit satisfacuta.Vampiru si'a aratat coltii la mine si m'am bagat mai adanc in pieptul baiatului.Se pare ca era tare nervos
V: -Cine mama dracu i'a facut asta?Sa nu imi spui ca tu fetito?Nu prea cred,tu arati ca sina iar tipul de langa tine se pare ca e ca si noi si vrea sa te manance la cina.Dar...daca ai facut'o tu asta mica,vei regreta.Mi'e frica ca mirosi chiar apetisant si chiar cred ca o devii cina mea,spuse vampirul scotand coltii inafara si ochii facanduise rosii
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyVin Dec 30, 2011 3:42 pm

-Imaginatie bogata ,dar daca chiar iti place iti pot multe versiuni la acesta concidenta de nume ,simtind cum acesta isi ingroapa cat mai adanc capul in pieptul meu am simtit un miros car imi displacea ,precis era vreun vampir care merita sa moara.
-Si tu ce ai spus cu cina ,ar trbui sa te rcorectez ,specile ca si tine ar trebui definitiv evaporate de pe acest pamant si am sa te ajut eu sa mori mai repde ce spui de acest lucru ,strangand-o pe tanra protector in bratele mele nu am sa las pe acest gunoi sa ii faca rau ,cu atat ,mai putin sa o raneasca.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptySam Dec 31, 2011 2:06 am

-Ar fi dragut,oricum tu vampir nebun.Nu sunt hipnotizata si cred ca capul o sa ii ai pe jos,si o sa zaci pe langa acel tip.A meritat'o,mai ales ca mi'a atins buzele,spun eu stramband din nas
M'am eliberat din stransoarea baiatului si m'am pus in picioare pe creanga.M'am transformat in Satan Soul si am ascuns o tepusa din lemn prin spatele meu.M'am dat jos din copac si am zambit dragut in timp ce am ridicat mainile si am aruncat toata magia neagra asupra lui.Acesta a cazut la pamant,m'a injurat i'ar dupa aceea m'am dus si i'am bagat tepusa in inima.Cu unul,puteam sa ma bat chiar foarte repede dar mai devreme erau o gramada de vampiri si eram si abatuta crezand ca cel la care tineam m'a tradat.M'am stres mainile de hainele lui,avand numai sangele lui pe mana,m'am transformat inapoi si m'am dus inapoi la locul meu
-Amuzant,chiar mi'a placut.M'am distrat bine,dar acum vreau sa ma strangi in brate si sa nu mai imi dai drumu.Va fi o seara lunga....dar nu imi pasa,spun eu bagandu'ma din nou la pieptul baiatului si am inchis ochii zambind dulce.
Inainte de asta m'am apropriat de baiat si i'am sarutat usor buzele sale moi si dulci,chiar imi placeau iar dupa mi'am reluat pozitia
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptySam Dec 31, 2011 9:14 am

-Stiam eu ca ma placi de aceea te purtai asa cu mine , si eu placeam de aceea eram asa de morbid cu ea sau poate distant ,iar acum pot sa ii ofer toata dragostea de care a fost lipsita din partea celorlati ,dupa aceea strangand-o in brate simtind cum acesta se baga cu capul din nou in piept la mine .
-Iti place sa fii stransa in brate nui asa ,zambindu-i si apoi aplecandu-mi capul pana la urechea acesteia si soptindui cuvinte dulci pe care probabil nu le auzisera de mult timp.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptySam Dec 31, 2011 4:56 pm

S'a aplecat pana la urechea mea si a inceput sa imi zica cuvinte dulci la ureche.Ahh ce dulce era.Am trecut peste si m'am uitat la el cu atentie.Eram sigura pe ce o sa zic si mai ales eram sigura pe ce urma sa fac
-Si eu te iubesc.Deci...prima oara m'am comportat ciudat cu tine ca te strambasei urat la mine cand ti'am facut cu mana,dar dupa ce am inceput sa ne jucam acele jocuri perverse si am inceput sa imi zici mai multe chestii...pai da am inceput sa tin la tine.Sunt ca o pisicuta,cu cat simt mai multa afectiune,cu atat sunt mai draguta si ma simt mai bine,cerand din ce in ce mai mult.
Inca mai avea capul la urechea mea.Mi'am intors privirea la el.Respiratiile noastre se intalnira iar eu am inceput sa ma uit adanc in ochii lui.
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyDum Ian 01, 2012 11:08 am

-Doar din instinct ma stramb eu poate prea mult si am fost prea dur cu tine ,dar sa stii ca acum esti totul pentru mine acesta persoana care acum era in fata mea a reusit sa schimbe ceva la mine poate pe un termen indelungat ,fata ei naiva si ochii aceeai plini de puritate nu ii puteam ignora respiratile noastre care se intalniea ,ia-m ridicat cu blandete barbia apropindu-mi buzele de ale sale ,simtindu-i gustul dulce si buzele catifelate.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest EmptyLun Ian 02, 2012 1:03 am

Am vrut sa mai zic ceva.DAr oricum vorbele erau egale cu zero barat.Am inchis ochii cand am vazut ca baiatul m'a sarutat.Am ramas asa,ceva timp,gustand parca din gustul buzelor lui.Era atat de dulce si chiar nimeni nu mai avea sa il aiba.Era al meu acum?Maybe...dar nu pot fi foarte sigura.Cand ne'am desprins din sarut am zambit la el de parca totul era un vis si nu as fi vrut sa mai trezesc in viata mea din el.Tipul asta schimbase in 5 zile,o viata intreaga.M'a schimbat pe mine.Asta nu era posibil.Si acum intrebarea normala ar fi...hmm mai cred in minuni?O da...acum cred in ele
-Hm...a fost bine.Esti dulce.Si apropo acelasi lucru simt si eu in acest moment.Esti tot ce am ,spun eu zambindui.
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Eternity  Forest Empty
MesajSubiect: Re: Eternity Forest   Eternity  Forest Empty

Sus In jos
 
Eternity Forest
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Town :: Padure-
Mergi direct la: