Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real

 

 Don't ever stop.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptyVin Dec 30, 2011 12:57 pm

Astepta de ceva timp in fata cinematografului si inca mai avea de asteptat. Daca venea si el de dimineata poate intra mai repede, dar era prea lenes sa vina pana acolo pentru un film . Se imbracase cat mai repede, caci se sculase foarte tarziu, stia ca filmul lui avea sa inceapa inainte sa cumpere bilet, dar era bine daca prindea macar jumatate din el, era premiera si actorii sai preferati erau in el si...nu-l gasea pe net, da, cam asta era problema, oh! Si era horror, altfel nu se putea cu AJ. Isi aranja geaca subtire si rosie, si isi trase putin sapca, de aceasi culoare cu geaca, pe care era inscriptionata o jumatate de stea gri, pe cap. Se bosumfla, si isi privi ceasul telefonului, dadu de cateva ori din picioare, precum un copil mic ce voia sa i se cumpere o jucarie, apoi privi coada care era in fata lui, caci in spatele lui erau decat doua persoane.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptyVin Dec 30, 2011 2:37 pm

O iesire in club suna mai bine decat a cinema cum imi propuse o pritena dupa ce ca erau cozi infernale si trebuia sa astepti mult timp maitrebuia sa prinzi si un lc buna ,daca nmimerea in fata ta o paluga dar daca nimereai pe cineva scund sau un cpil era in regula atunci mai vedeai ceva dar nu cred ca sunt sanse sa nimeresti un loc bun la o ora asa de tarzie ,eram imbracata intr-un tricou alb si cu jeansi ,desi prietena mea comenta intr-una ca ar fi trebuit sa ma duc mai eleganta ce noroc pe mine ea nici macar nu a venit si imi da indicati pe telefon ce sa fac ,mai bine zis imi trimitea mesaje lungi ,ajungand la cinema era o coda destul de mare ,dar daca tot venisem nu ma puteam intoarce inapoi ,poate ca reuseam sa vad filmul si suna destul de interesant numele.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptyVin Dec 30, 2011 3:48 pm

Se plictisea rau de tot si il dureau picioarele, nu putea sa plece? De ce sa se dea batut acum?! Era ca un razboi, in gandul sau, dar nu avea sa pacaleasca lumea si sa intre in fata, isi astepta randul, si femeia de la bilete probabil dormea sau cine stie, nu o vedea de acolo, dar se misca precum un melc, dupa a sa parere. Se aseza in stil turcesc si isi scoase telefonul din buzunarul gecii, apoi incepu sa se joace diverse jocuri, daca tot n-avea ce sa faca altceva. Deja isi imagina cum lumea se uita la el, dar nu prea-i pasa de chestia asta, el se plictisea acolo si voia sa vada filmul, asa ca avea sa-si astepte randul in propriul mod.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptyVin Dec 30, 2011 3:58 pm

Deja a trecut ceva timp si coda nu se misca din loc ,poate ca o sa apuc aici dimineata dar de ce nu ma pun si sa ma culc aici si nci nu cred ca este cineva cunoscu prin preajma ,am lsat un ofatat si ma-m uita la telefon ,nu mai primisem nici un mesaj de la pritena mea insitenta se pare ca ia venit printul ei pe cal alb si s-a dus cu el ,ce norocoasa era ca aveea cu cine sa mearga iar eu ei bine ma adaptez situatie si stau singura aici astepatnad ca un miracol sa miste coada de aici ,dar ca am auzit pe persoanele din fata mea comentand cate ceva ,nu le-am pre bagat in seama si ma-m gandit ca daca totusi le place asa de mult sa converseze una cu alta de ce nu mar lasa sa trec in fata lor ,care era difernta oricum era destul de lung sirul , dupa ce am discutat cu cele din fata mea mai mult argumenatat am mers mai in fata si la-m vazut pe AJ care se juca pe telfon ,copotamentul sau copilaros era asa de dragut si ma surpindea ,se vede ca este diferit de ceilalti.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptySam Dec 31, 2011 8:01 am

Cand vazu ca oamenii din fata lui au inaintat putin, se tara si el, asa, in stil turcesc putin mai in fata, acum nu voia sa fie injurat, dar hainele lui sigur trebuia sa le duca la curatatorie, altfel nu avea ce sa mai socata din ele.
Incepu sa se balangane intr-o parte si in cealalta in timp ce isi conducea "maisna" in joc, da, masina nu se plimba dupa cum se lasa el pe o parte, dar ii placea mai mult asa, se simtea in joc. Se opri pentru o secunda si se intoarse putin sa priveasca in spate, hm, se stransese si acolo cateva persoane. Din intamplare o vazu pe Jessie, okei, nu renunta sa-i spuna Jessie, ii placea cum suna.
-Hei, Jessie! spuse vesel facandu-i cu mana fetei, da, deja isi imagina toata lumea care se uita la el ca la un nebun sau ceva de acest gen, dar numai de asta nu-i pasa lui.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptySam Dec 31, 2011 9:24 am

Era asa de dragut cand cum se comporta si se vedea ca nu ii pasa de ce zic ceilalti despre el ,nici macar nu il afecata ceea ce imi placea ,imi face o deosebita placere sa il privesc pe acesta .
-Hey AJ ,ia-m zambit facandui cu mna si aplecandu-ma la el sa vad jocul in care era atat de prins ,se pare ca iti place foarte mult acest joc ,apoi furandu-i un mic sarut ,sarutandul doar pe obraz era dragut cum putea o persoana sa ii reziste .
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptySam Dec 31, 2011 1:35 pm

Mari ochii si isi duse mana pe obrazul sarutat de fata, isi lasa capul in jos facandu-se rosu la fata, da, era tare rusinos cand voia. Isi trase sapca mai tare pe fata, nu voia sa-l vada fata, era destul de ciudat sa te inrosesti doar din asta, mai ales ca e baiat. Dar ea era draguta si el...el nu prea interactiona cu fetele. Dupa cateva secunde in care isi reveni, ridica mai mult capul spre ea, caci acum nu mai vedea nimic din cauza sepcii. Inchise jocul si baga telefonul in buzunar.
-Ce faci? intreba zambind, da, ce intrebare proasta, dar acum sigur avea sa fie mult mai timid in fata ei.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptySam Dec 31, 2011 2:32 pm

Am observat ca acesta se rusinase la sarut si dupa aceea isi trase sapca aprope pana pe fata ,parea ca si un baietel micut care tocmai a primit primul sarut de la o fata era asa de dragut parca acum cunostea prima dragoste ,ia-m zambit si am observat ca si-a lasat jocul de o parte.
-Pai la cinema si astept sa se termine coada ,si tu cred ca tu cam acelasi lucrui asteptii ? ia-m zambit si ia-m pus mana pe fata ,poate ca era timid si copilaros dar de asta tot imi placea de el .
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptySam Dec 31, 2011 4:54 pm

A dat afirmativ din cap bosumflat, si a ridicat putin sapca s-o poata vedea pe fata, ii zambi larg, cum era obisnuit, ca un copil mic.
-Mda....cred ca aia doarme acolo, sau se uita la film, de ce nu vinde bilete mai repede? Vreau la film. spuse bosumflat si se legana de cateva ori, ca un copil ce nu-i convenea ceva.
Privi putin in fata, apoi ii facu semn fetei sa inainteze, asa cum faceau cei din fata lor. Se tara si el, mai greu ce-i drept, ii era lene sa se miste.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptySam Dec 31, 2011 5:03 pm

-Nu stiu ce sa spun dar poate ca a adormit la casa de bilete ,apoi stand si privindul pe acesta de cate ori aveea ocazia ,era ca si un copil mic care aveea nevoie afectiune si protectie ,am zambit si am observat ca acesta imi facuse semn ca pot sa merg mai in fata ,cu pasi marunti am ajuns un pic mai in fata decat am fost data trecuta.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptyDum Ian 01, 2012 10:28 am

Sigur spalatoareasa avea sa curete mult la pantalonii lui care, putea sa ghiceasca si singur, erau varza deja. Isi dadu sapca jos si isi trecu o mana prin parul brunet, apoi isi dadu, cu o simpla miscare din cap, bretonul pe o parte.
-Ce genuri de filme iti plac? o intreba zambind cald.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptyDum Ian 01, 2012 11:19 am

Mi-am dus mana la gat si l-am prvit pe acesta afisandu-i un zambet scurt si dupa aceea pivindul pe acesta ,comportamentul lui de copil mic ,care te putea distra usor si te facea sa uiti de suparare .
-Pai mai mult comedile dar merg si cele horror ,da atata timp cat nu sunt singura cand ma uit ca dupa aceea urlu ca bezmetica ,ce stupida pot fi intr-unele zile.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. EmptyLun Ian 02, 2012 11:53 am

-That's cute.a spus printre un zambet cald. Incerca sa tina conversatia in viata, altfel aveau sa se plictiseasca amandoi si lui nu-i prea convenea asta. Isi dadu hanoracul jos si il puse jos facandu-i semn sa se aseze pe el, ea era fata, hainele contau prea mult decat pentru el, care-si lasa hanoracele pe unde apuca, uneori si tricourile cand mergea la sala, era o "obisnuinta" sa spun asa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Don't ever stop. Empty
MesajSubiect: Re: Don't ever stop.   Don't ever stop. Empty

Sus In jos
 
Don't ever stop.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Can't stop thinking about you.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Town :: Cinema-
Mergi direct la: