Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real
 

 My heart pronounce your name , my love ...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Maksimilian Lubomudrov

Maksimilian Lubomudrov


Mesaje : 22
Data de inscriere : 26/12/2011

My heart pronounce your name , my love ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My heart pronounce your name , my love ...   My heart pronounce your name , my love ... - Pagina 2 EmptyLun Dec 26, 2011 9:29 pm

I-am raspuns la sarut , lent , frecandu`mi violent limba de asa , savurandu`i aroma ce avea sa`mi dea dependenta cat mai curand . Fata isi bagase degetele pe sub tricoul meu , atingandu-ma exact cum imi placea , mai apoi incepand sa tremure .. S-a desprins de mine , luandu`si tricoul pe ea , cerandu`si scuze ca nu poate . Am inghitit in sec cand fata coborase de pe chiuveta . Nu intelegeam ce se intamplase ..
- C - Ce`ai patit .. ? am intrebat`o eu luand`o intr`o simpla imbratisare .
Sus In jos
Schuyler van Alen .

Schuyler van Alen .


Mesaje : 25
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 27
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

My heart pronounce your name , my love ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My heart pronounce your name , my love ...   My heart pronounce your name , my love ... - Pagina 2 EmptyMar Dec 27, 2011 9:05 am

Crezu că avea să se supere şi trupul i se încordă aşteptând să - l audă ţipând sau lovind ceva . În schimb o îmbrăţişă , iar fata se destinse , strângându - l în braţe la rându - i . Nu voia să - l dezamăgească , dar nu se simţea în stare să facă pasul ăla în acel moment .
" Eu doar ... nu sunt pregătită pentru asta momentan . Mi - e ... teamă . Iartă - mă " , souse şi - şi ridică privirea spre el . Îşi trecu degetele peste chipul lui , sperând din toată inima ca acesta să o înţeleagă . Deşi trăise extrem de mult , el avea să fie primul băiat . Şi asta o bucura într - un fel , căci ştia că o iubea sincer .
Sus In jos
 
My heart pronounce your name , my love ...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Cover my lonely heart

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Magic Academy :: Holuri-
Mergi direct la: