Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real

 

 Cover my lonely heart

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMar Dec 27, 2011 10:54 am

Stateam in camera si ca de obicei nu aveeam ce sa fac doar sa ma plictisesc ,uram linistea asta din camera ,parca toti de aici au amutit ,linistea moarta se lasa peste mine si ma face sa inebunec .
Am aprins televizorul uitandu-ma ,butonand telecomanda ,nu prea aveeai ce sa vezi mai mereu acestia dau aceleasi lucruri plictisitoare si fara noima ,iar muzica din ziua de azi s-a schimbat destul de mult ,ma-m ridicat de pe canapea mergand lenes pana la geam tragand draperia si prinvind apusul ,si zaream cum lumea agitata se pierdea prin monotonia orasului.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMar Dec 27, 2011 11:03 am

Stateam pe afara chiar in fata academiei.Am vazut un copac foarte mare si am inceput sa ma antrenez pe el.Saracu oare cu ce imi gresise?Cred ca...cu nimic.Dar mai conta?M'am trasnformat in Satan Soul pe care o controlam in totalitate si aruncam suprea copacului mai multe vraji.Cand am vazut ca am facut o gaura destul de mare in el dintr'o vraja mi'am pus mana la gura si am ras usor.M'am trasnformat inapoi si m'am rezemat de copac .Am inceput sa ma uit prin academie de plictiseala.Era destul de devreme deci nimeni nu era treaza.Am zambit si am vazut ca la geam era un baiat.Era un coleg din Academie.Il mai vazusem.I'am facut dragut cu mana si m'am pus la pozitia mea initiala in timp ce ma jucam cu un din vrajile mele.Deja din mine inasimi,faceam si clovn....oare ce mai urma?Oricum eram fericita ca puteam controla Satan Soul si ca am devenit mai puternica.
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMar Dec 27, 2011 11:09 am

Ciudata mai era si academia asta ,am vazut o tanara frumoasa care imi facusera cu mana am lasat un oftat scurt ,mi se pare un pic cam prea copilareste sa te joci inca de-a vrajirotoarea facand vraji ,nu ca doream sa par nesimtit dar poate ca ma-m maturizat prea repede .
Deschizand geamul simtind briza minunata a vantului care imi calama parca toate ranile interioare ,am lasat un oftat scurt si ma-m lasat purtat de sunetul melodi al frunzelor care erau purtate intr-un dans continu de vantul ce adia .
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMar Dec 27, 2011 11:23 am

Eram o copila cateodata.Nu stiu ce i'am facut cu mana...A da se numeste politete si scuze daca te'am deranjat cu antrenamentul.Hellow mai mereu aveam lupte intre noi.Fiecare dintre noi se antreneaza pentru a deveni mai puternic.Poate ca paream o ciudata in fata tipului dar stai nici nu imi pasa.Pe langa copilul din mine mai exista si o parte matura asa ca nu ar trebui sa comenteze nimeni.Simteam adierea vantului cum imi mangaia parul.Ahh ce bine este afara cand adie vantul.Ma pot simti si eu mai relaxata si mai pot lua o mica pauza.Baiatul deschise geamul,ma rog nici ca mi'ar pasa.Daca venea la mine asta e si daca nu venea iarasi acelasi lucru.Nu eram genul de persoana care sa tanjesc dupa atentie.Am inceput sa privesc in jur si mi'am lasat capul pe spate pentru a simti mai bine adierea vantului.Ahh ce bine era si acum Relax Reira!
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMar Dec 27, 2011 11:29 am

Vantul care imi alina ranile si facea ca aceea liniste moarta sa fie rupta acest loc ma tulbura si mai tare ,iar tanara parea cam bosumflata ,dar de ce m-ar interesa pe mine de alte persoane ,altora le-a pasat de mine cand tanjeam sa ies din aceea groapa fara fund ,adevarul este ca nu tot ,adevarul te poate rani usor asa ca un suflet fragil nu ar rezista mult si sar sparge in mii de bucatii, asa de usor este sa ranesti in lumea asta si sa frangi ,masca falsa a iluzilor si viselor este singurul lucru ramas cand si ultima speranta a pierit.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMar Dec 27, 2011 11:41 am

Se pare ca baiatul nu era in apele lui si era pe ganduri.Oare o fi bine?Hey,stai Reira.Ce naiba faci?De ce naiba te gandesti la alte persoane?Stiu bine ca mereu m'am bazat pe alte persoane si nu m'au ajutat la greu,dar eu ca o copila mica ce am fost,le'am dat tot ajutorul de care aveau nevoie in zilele grele.Si nu am mai comentat sau ceva de genul.Niciodata nu mi'a fost frica sa zic adevarul in fata.Si chiar si acum sunt la fel de darnica si cand cineva are nevoie de ajutor,ajut.Nu ar trebui la cat de ranita am fost in alte dati,dar pur si simplu asa eram eu.Asa era sufletul meu,firea mea si nu o puteam schimba chiar daca ma maturizam cat de mult pot eu.Plus...maturizarea se face in timp.Cred ca ar fi bine sa il intreb,...dar mai bine nu.S'a uitat urat cand am fost draguta si i'am facut cu mana.Nu accepti din prima,a doua oara nu mai primesti nimic.
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMar Dec 27, 2011 10:41 pm

S-a terminat totul fara ca eu nici macar sa f inceput ,iar cand ceilalti ma intreaba cum de o pot condamna in halul acesta ,eu ce fac doar incerc sa imi caut o cale de iesire si sa fug cat mai departe incercand sa uit aceea amintire rupta din iad.
Poate ca daca eram ca si ceilalti atunci neiertator si nu ajutam atunci imi era mai bine dar uitate acum cum am ajuns ,cand privesc oameni fericiti care trec prin oras ma gandesc de ce nu am putut sa am si eu aceeasi soarta ca si ei sa ma nasc sa traiesc si apoi sa mor.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMier Dec 28, 2011 12:48 am

Se pare ca eu acel baiat depanam amintiri sau asa ceva...aaa ba nu.Ne gandim la viata noasrtra si la actiunile pe care le vom face.Eu nu am de gand sa stau cu mainile in san si sa nu ii zic vreo doua acelui tip.Oricum...privirile date spre mine,m'au enervat destul de rau.Daca stau bine si ma gandesc,s'ar putea sa fac si un discurs prin ai atrage atentia baiatului.Nu suport sa vad ceea ce am vazut mai devreme.Vrei sa fii dragut,nu e bine.Daca nu esti dragut,iarasi nu e bine dar intrebarea mea cea mare ar fi :Care este bine ??Doamne ce intrebare fara raspuns.Nervii mei se dusesera la limita maxima si poate ca nu ar mai fi vorbit Reira cea draguta,ci cea rea.Poate ca ar fi vorbit Satan Soul.Ce stiam eu,pardon nici nu ma interesa
-Auzi,vei sta acolo toata ziua sa te uiti la mine si sa te strambi?DAca chiar atat de rau arat, puteai sa imi zici.Dar nu cred asta.Daca ai cazut pe ganduri sau daca ti se pare anormal ca sunt draguta cu un coleg de'al meu ...atunci asta nu mai este probleme mea.Dar pana la urma stai si te uiti urat la mine de zici ca sunt un copil mic care se joaca si nu suporti copii.Oh...doamne sa fim realisti cat de matur poti fi...poate ca asta vrei sa imi arati,dar acum ti'ai da nota 2 la asta,spun eu aruncand cutite in priviri
Poate ca puteam sa il trezesc la realitate,nu stia sigur asta,dar merita incercat.Nu mi'a placut cum a reactionat si trebuia sa ii atrag atentia.Nu stiu cum a inteles el asta.Nu am chef de certuri sau de lupte.Vreau poate...sa ne imprietenim.Dar se pare ca unii nu sunt prea dornici de asta
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMier Dec 28, 2011 9:18 am

- Un raspuns destul de inteligent din partea ta domnisoara ,dar de ce te-ai oprit sa ma bagi in seama oare cumva iti faceai griji pentru mine ,acesta privind-o scu sinceritate pe tanra care inca se juca acel joc al ei ,nu eram prea matur doar avusem mai multe experiente in acesta viata decat ea deci nu ar aveea ce sa comenteze atata timp cat eu nu imi bag nasul in viata sa privata nici ea nu ar cam aveea nimic de obiectat la adresa mea si cu atat mai putin sa o intereseze de persoana mea.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMier Dec 28, 2011 1:22 pm

Am strambat putin din buze.Ahh tipul asta ma calca si pe ultimul nerv ramas intact.Dar stai putin,nu va ramane asa.M'am ridicat si am inceput sa sterg,pentru a nu fii murdara.Am sarit pana la el la geam.M'am dus aproape de el,oricine ar fi vazut ar fi zic ca ne sarutam,dar nu.M'am uitat dragut la el,respiratiile noastre intalnise'ra.Nu imi placea ce joc juca baiatul
-Ok,tipule nu cred ca joci bine acest joc.Nu ma intereseaza deloc de tine.Dar ma calci pe nervi pentru ca te uiti urat.Daca nu iti convine ca am fost draguta cu tine atunci comenteaza.De ce nu ai zis nimic?Nu ai tupeu...ahh doamne.Incearca sa inveti ca pe unii oameni poate ii intereseaza de tine.Dar la ce persoana esti tu...iti piere tot cheful.Poate ca inainte sa deschizi gura,daca ai fi avut nevoie de ajutor,te'as fi ajutat....dar acum ca ai deschis gura...e astfel.Te'as lasa la nevoie.Wow,ce mai facut sa zic!Am fost mai mereu draguta,dar se pare ca trebuie sa ma schimb si nu imi convine asta.Ah...la cat de dragut esti,te strica comportamentul,spun eu in timp ce stateam langa urechea baiatului.
As fi fost prea perversa si las fi muscat de lobul urechii dar parca ceva ma tinea si totusi..m'am dus mai aproape de el si l'am muscat usor de lobul urechii.M'am dus in fata lui stand pe pervazul de la geam si uitandu'ma pervers la el.Baiatul mi'a activat partea perversa si sincer nu l'as fi vazut deloc pervers pe el,asa ca se va da batut repede
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMier Dec 28, 2011 1:50 pm

Deci asa sta treaba ,daca vrea sa jucam dur asta voi face ,am prins-o cu forta de talie si am tras-o aproape de mine simtindu-i corpul ei liptit de al meu ,parfumul sau dulce care imi bloca respiratia si parul ei purtat de vant ,parea o scena intre doi indragostiti.
Am sarutat-o fortat pe buze ,paream in acest moment un nesimtit dar nimeni nu is permite sa se joace cu mine ,cu atat mai mult o necunoscuta care nici macar nu are habar despre viata mea personala si nici despre copilaria mea.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMier Dec 28, 2011 3:13 pm

Opa,se pare ca baiatul era din ce in ce mai pevers.Eee,uite ca a calcat prost.Se spune sa nu te joci cu focul ca te arzi..Sunt demon de intuneric asa ca pot schimba asta.Nu te juca cu intunericul ca te poti lovi grav.M'a prins si m'a sarutat apasat pe buze.II simteam parfumul care imi placea foarte mult si gustul dulceag al acestuia.Dupa ce am terminat l'am prins de gat vrand sa ii arat ca daca isi atinge buzele de ale mele nu rezolva nimic.M'am apropriat de el,mi'am apasat brutal buzele peste ale lui,strecurandu'mi limba in cavitatea lui bucala si incepand sa ma joc cu limba lui.Baiatul vroia pervers,imi raspunse.Asta este.Dupa ce lipsa de oxygen aparu m'am dus usor la zona gatului,l'am sarutat usor.L'am muscat de gat iar dupa i'am dat usor cu limba peste muscatura.M'am uitat la el pervers
-Eu ti'am zis ca nu e bine sa te joci cu mine.Te joci cu intunericul si te poti lovi rau de tot,spun eu chicotind incet,inca fiind aproape de baiat
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyMier Dec 28, 2011 11:06 pm

Impingand-o mai departe de mine ,tana avea un tupeu cam mare de a imi spune ceea ce fac si nu ma joc cu intunericul ,eu incerc sa il fac sa dispra din viata mea.
-Ingeras ,eu nu ma joc cu tine si nici nu ma-m strambat cand te-am vazut ,si nu iti face frijca ca daca ma avand prea tare si iau o cazatura nu patesc absolut nimic ,sau poate ai vrea tu sa cazi in bratele mele ,tragand-o mai aproape de mine sa ii simt aroma parfumului care acum cateva secunde ametea toate simturile , apropindu-mi buzele de urechea sa dreapta si soptindu-i
-De fiecare data cand te simti prea aruncata in intuneric cheama-ma si voi alunga acel zid negru din viata ta.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyJoi Dec 29, 2011 2:58 am

M'a impins mai departe de el....huh?S'a speriat asa de repede?Off pisicuta mica si tocmai ce incepusem sa ma incing si eu..ce pacat ca nu am concurenta demna de perversitatile mele.Dar am rog,in viata trebuie sa mai dau si de oameni ca acestia
-Ah...ce dragut deja ai inceputi sa ma alinti?Bine...hmm..motanel.Nu te'ai strambat dar ce ai facut te'ai uitat urat motanel?Wow..cavalerul meu pe cal alb.Ohh doamne mi'am gasit printu.Romeo unde ai fost pana acum?Iti dai seama ca as murit sa cad la tine in brate,deja ma topesc,spun eu chicotind
Am simtit cum ma trage si mai aproape de el si cum ma invaluie parfumul lui,care imi placea foarte mult.
-Stii,saruti minunat si esti foarte dulce,pacat ca te comporti urat cu ingerasul tau. Apropo,intunericul este mediul meu,de ce m'as simti prea aruncata in el?Imi pare bine ca mi'am gasit un cavaler care sa ma salveze de la necaj de parca as cadea in asa ceva,spun eu oftand incet
Inca ma tinea in brate.Dar oare de ce?Am oftat usor,se terminase distractia,ce pacat. Incepuse sa imi placa de baiat chiar daca ma calca pe toti nervii.Era dulce si saruta destul de bine.Dar ma rog,astept sa imi dea drumul si il voi lasa pe motanel in pace sa isi faca singur actiunile de erou
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyJoi Dec 29, 2011 3:50 am

- Se pare ca deja te alint ,ce dragut am prins drag de tine ,mai ceva ca de o papusa asta era ciudat ma atragea prin ceea ce face si cum isi misca trupul cand facea acel joc de magie pe care il numesc un joc de copil ,tanara parca dansa intr-un abis al uitairi, ce sentiment cutremurator este si dragostea de care se pare ca incetul cu incetul ma lovesc din nou ,dar de acesta data nu am sa ma las usor trebuie sa ma conving ca acele sentimente sunt reale nu opace ,dar stai de cand asa zile noastre sentimente ca si cristalele au devenit atat de opace ,imi aduc bine aminte din ziua in care ea m-a tradat, acum iar ma rascolesc sentimentele de nostalgie ,de ce nu ma lasa macar pentru un minut in pace .
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyJoi Dec 29, 2011 11:00 am

Am zambit la baiat.Se pare ca nu era asa de ras precum,l'am crezut.Am inceput sa il analizez si se pare ca ceva il framanta.Ceva din trecut,poate ceva dezamagiri in dragoste
-Auzi,nu etsi deloc bine.Si nu incerca sa ma minti ca nu sunt atat de fraiera precum ma crezi tu. Ce ai patit,sau mai bine spus ce amintiri te sacaie?Cumva ceva legat de dragoste sau ceva legat de ...tradarea unor prieteni?Nu esti inregula,cu faza asta.Se pare ca de la aceea persoana sau acele persoane ti'am pierdut increderea in toate.
L'am prins usor in brate,in semn ca il voi asculta si voi fi alaturi de el cu sfaturi.I'am dat drumul si m'am dus inapoi la pervaz.Era prea mult o singura zi.Poate avea iubita,doamne fereste daca ne vedea ce ar fi spus?M'am gandit la asta si mi'am muscat buza.Ahh relax Reira,nu il vei rani!
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyJoi Dec 29, 2011 11:11 am

-Huh ce usor mai citit ca si pe o carte de deschisa ,si da din dragoste am probleme ,cu prieteni nici vorba de as fi avut cu ei vreo dezamagire ar fi fost asa d usor dar cand eram fericit atunci ea a decis sa isi ia zborul de la mine precum o pasare ,si aceea pasare nu era blajina precum o credeam era doar un demon care batut la usa inimi mele si dupa aceea cu multa usurinta a frant un cutit drept ea fara sa ii pese de sentimentele mele ,simtind imbratisarea calda a fetei ,parmul ei suav si aceei ochii in care i se citea gingasia,s-a depratat de mine poate ca si vrea sa isi ia zborul .
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyJoi Dec 29, 2011 11:30 am

-I kill this girl.I swear.O sa fiu alaturi de tine.Te'a inselat sau te'a lasat in momentul in care aveai nevoie.Stiu cum e.Voi fi alaturi de tine,pentru a putea trece mai repede prin asta. Gandeste'te ca nu te'a meritat,si chiar asta e.Nu a meritat iubirea ta,nu a stiut sa te aprecieze. Aia nu se poate numi o persoana.Cum sa dai cu piciorul unor sentimentele,spun eu nervoasa
Din nervi am dat cu pumnul in perete.S'a facut o mica gaura.Ups am uitat ca sunt un demon si mana mea nu a patit nimic.Dupa ce mi'am dat seama ce am facut am facut ochii mari si iertatori la baiat
-Ups,imi pare rau.Nu am vrut,adica...oh God ce naiba am facut?Mii de scuze.O sa repar, doamne ce naiba zis eu nu stiu sa repar un perete.Scuze,spun eu facand o fata de catelus la el
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyJoi Dec 29, 2011 12:33 pm

-Deja este moarta ,nu trebuie sa iti faci griji in privinta acestui lucru,de ce si-ar facea griji pentru mine cand eu am fost cel care a terminat totul fara ca nici macar sa incepem ceva ,desi fata s-a blajina si ochii in care i se citeste blandetea care este ascunsa sub caracterul sau puternic ,nu sar lasa dominata de nimeni simtindu-i inima care batea ata de puternic dar in cateva secunde totul a disparut ,tanra sa departat de mine .
Apropindu-ma de ea si punandu-i mana pe orajii ,simtindui pielea fina.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyJoi Dec 29, 2011 1:05 pm

M'am uitat la el cu niste ochi mari.Simteam din nou nevoia sa il iau in brate.Nu vroiam sa sufere.Mi'a pus mana pe obraz si am zambit usor ducandu'ma la el si luandu'l in brate.Simteam si eu supararea baiatului.Am fost asa de dura si nu trebuia.Mi'a venit o lacrima pe obraz si l'am strans si mai tare.Inima a inceput sa imi bata si mai tare si sa ii simt din nou mirosul acela,care ma innebunea deabinelea
-Sunt aici si totul va fi ok.Promit.Uita de tot.Uita de lume ,de sentimentele care au fost,de absolut tot.
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyVin Dec 30, 2011 5:22 am

-Poate ca o sa dau uitare acelor sentimente ,dar cutitul care a fost infipit adanc in rana nu este usor de indepartat ,nu am dreptate lasnu-ma invaluit de vorbele tinerei fete la care nici numele nu il stiam ,pare o fire dura dar in acelasi aveea si o inima gentila plina de bunatate.
Ridicandu-mi privirea privindu-i ochii si zarind cum o lacrima i sa prelins pe obrz in jos ,chiar asa de mult ii pasa de mine desi eram doar un necunoscut care nestiut si neatins a intrat in viata sa cu rigitate fara ca macar sa o cunoasca.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyVin Dec 30, 2011 6:49 am

Am patit si eu ce a patit baiatul si stiam ce simte in aceste momente.Mi'am sters lacrima de la ochi,trebuia sa fiu tare pentru el.Daca eu nu eram tare,atunci cine putea sa fie?Stiam ca baiatului nu ii convenea asta,dar ma rog,m'am lasat dusa de val.L'am pupat usor pe obraz si i'am zambit dulce.Nu stiam ce sa fac sau ce sa mai zic
-Sunt o necunoscuta,dar nimeni nu ma cunoaste indeajuns.Toata lumea ma crede dura,iar altii ma cred o pisicuta micuta care nu ar putea sa faca rau nimanui.Dar eu nu sunt asa,nimeni nu ma intelege indeajuns.Nimeni nu a incercat sa ma cunoasca mai bine si toti prietenii m'au lasat la greu.Iubitii m'au facut sa sufar.Nu mi'a fost minunata viata.Acum,unii dintre prieteni imi stiu din puteri si le e frica de mine.Acum mi'am gasit prieteni pe cei din Academie,macar ei sa ma inteleaga,spun eu zambindui dulce
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyVin Dec 30, 2011 8:11 am

-Plangi daca iti vine sa plangi descarcate in bratele mele ,mereu am sa fiu aici cand ai nevoie sa te descarci si sa lasi ca toate sentimentele care te afunda intr-o mare a melancolie sa curga lin pe umarul meu ,sa iti aud vocea trista ,mereu voi fi aici sa iti ascult povestea de mult inchis si uitata intr-un loc al inimi ,in care exista doar aceea amintire dureroasa ,trebuia sa am grija de ea nu stiam de ce am simtit nevoia sa ii spun acele cuvinte poate ca nu oc uncoscusem bine si imediat ma-m aruncat cu jignirile ,am strans-o in brate parca sa simta ca este protejata.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyVin Dec 30, 2011 8:24 am

M'a strans si mai mult in brate si am facut niste ochi mari.Nu imi venea sa cred ca a spus chestiile astea.Nu sunt normale,mai ales ca mai devreme ne jucam de'a cine este mai tare si cine nu!Cum poate sa se schimbe situatia in asa fel.L'am strans si eu putin mai tare in brate dar nu stiu de ce
-De ce?Nici macar nu ma cunosti!Mai devreme ne jucam de'a ambitia si ne luptam pentru suprematie unul cu altul si acum....se schimba totul.Si poti sa te bazezi si tu pe mine,fata de altii eu nu te voi lasa
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  EmptyVin Dec 30, 2011 3:10 pm

-Eu nu numesc chiar un joc ,dar mai bine lasam lucrurile asa cum sunt acum fara sa mai creem alte discuti si certuri intre noi ,poate ca am gresit eu mult prea mult in prinvinta dar a trecut ceva timp de cand am iubit si se pare ca acest lucru nu a trecut neobservat a lasat o amprenta destul de vizibila in viata mea.
-De ce pentru ca te iubesc si vorbele in acest moment ar fii de prisos ,dar care este povestea ta ,povestea care se ascunde sub acesta inima copilaroasa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cover my lonely heart  Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  Empty

Sus In jos
 
Cover my lonely heart
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» My heart pronounce your name , my love ...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Magic Academy :: Camerele-
Mergi direct la: