Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real

 

 Cover my lonely heart

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  - Pagina 2 EmptyVin Dec 30, 2011 3:35 pm

Am ramas atintita la baiat,i'a stai ce a spus mai devreme?Ohh God...te iubesc?Corpul incepuse sa imi tremure.
-M..ma iubesti?Adica si eu,dar ma rog.Povestea mea...hmm.Nu e asa interesanta.Mai mereu lumea s'a dat prietena mea iar dupa m'au lasat la greu.Iubiti nu prea am avut,pentru ca toata lumea ca sunt o ciudata,iar fostu gagic m'a inselat,spun eu stramband din nas
-Nu suport oamenii de acest fel.Dar ce pot face?Tot ce'a fost a fost.Poate ca e si vina mea.Daca ii dadeam tot ce vroia nu ma mai insela,cred...Si totusi nu inteleg de ce a facut asta.Eu tineam foarte mult la el,spun eu uitandu'ma in pamant
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  - Pagina 2 EmptyVin Dec 30, 2011 3:47 pm

Da ,vai ai ramas muta de parca ai fi aflat ca acum esti insarcinata si nasti ,nu este chiar asa de rau sa tii la cineva in fond impreuna puteam construi multe amintiri frumoase caldite prin sinceritate.
-Si acel tip fac pariu ca nu te merita daca a fost orb si te-a inselat ,adica cum sa te insele cand tu arati de parca ai fii o papusa ,si sa stii ca te iubesc nu stiu cum dar incetul cu incetul cu atitudinea ta ai intrat in inima mea fara ca eu nici macar sa realizez acest lucru .
-Acum ce spui sa incepem sa scriem o nou pagina de amintiri de acesta data impreuna.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  - Pagina 2 EmptySam Dec 31, 2011 1:48 am

-Ar fi dragut,chiar mi'ar placea sa incepem un nou sir de amintiri.Acel tip s'a speriat si de demonul din mine,de aceea a fugit.A crezut ca sunt o ciudata,care omoara oameni si pe langa m'a facut si curva asa ca...Si in ultimul rand,sunt prea tanara nu vreau sa raman gravida chiar acum.
L'am prins din nou de gat si am zambit dragut la el.Nu imi venea sa cred ca asa au decurs lucrurile,dar imi place
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  - Pagina 2 EmptySam Dec 31, 2011 9:17 am

-Ce prost este acel tip care a facut acele scene de teatru ,asa numeam eu persoanele prefacute acele persoane ei bine le detestam din adancul inimi si se pare ca si ea s-a lovit de aceste greutati ale vieti ca si mine dar acum voi fii langa ea la bine la rau si la celelate care vor urma .
-Si mie imi place cum suna ,si ce zici sa facem ceva impreuna ,apoi privind gaura din perete care era destul de vizibila dar nu ma deranja oricum asta se rezolva o gaura este mai usor de acoperit decat o rana a sufletului.
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  - Pagina 2 EmptySam Dec 31, 2011 5:02 pm

M'am uitat la tip.In final,speram sa gasesc si eu un tip care sa ma inteleaga pe deplin.Acum... pai baiatul nu imi cunoaste toate partile.
-Stii,imi place ideea de a face ceva impreuna.Dar nu mi'ai cunoscut toate partile.Am o parte foarte perversa,care din "Si ce zici sa facem ceva impreuna?"...din aceasta intrebare simpla, scoate o chestie perversa pe gura sau ma rog eu de multe ori gandesc dar nu zic si nu pun in aplicare.Mi'e frica de reactiile celorlalti.Deci domnule,ce idei ai in minte?Sunt foarte pretentioasa deci..sa vedem ideile tale.Ce ai chef sa facem?
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Lee ChangSun

Lee ChangSun


Mesaje : 34
Data de inscriere : 27/12/2011

Cover my lonely heart  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  - Pagina 2 EmptyDum Ian 01, 2012 10:58 am

-O ingeras la asta iti sta mintea ta cuminte ,spunand acest lucru mai mult in gluma poate ca aveeam si eu unele ganduri mai necurate dar ce sa imi faci iubita mea era frumoasa si puerila ,cum puteam sa ma gandesc la asa ceva ,eu si cu fantezile mele acum am iubita acum incepe mintea sa imi ia pe caile perversiuni,eu vorbesc si eu ma las primul cazut in jos .
Sus In jos
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 60
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 28
Localizare : Over the rainbow<3

Cover my lonely heart  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  - Pagina 2 EmptyLun Ian 02, 2012 1:07 am

-Se pare ca nu ai gasit ingerasul de care aveai nevoie.Vroiai un ingeras cuminte,cu un comportament infantil,pura si multe alte chestii si ai dat peste un ingeras nebun care este foarte pervers,dar da...sunt si eu copilaroasa.Ehh,motanel....visele nu devin mereu realitate,spun eu in timp ce am inceput sa chicotesc usor.
Baiatul poate ca era pervers dar nu vroia in nici un fel sa isi lase afara gandurile perverse.Se pare ca se gandea chiar ca sunt un copil mic,care se va speria.Dar,asta e acum.Totul incepe de jos.
Sus In jos
https://magic-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cover my lonely heart  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cover my lonely heart    Cover my lonely heart  - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Cover my lonely heart
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» My heart pronounce your name , my love ...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Magic Academy :: Camerele-
Mergi direct la: