Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real

 

 Can I Fly.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 6:38 am

Tusi putin fals de cateva ori, lui? Pai el lenevea mereu , statea in pat, nu facea absolut nimic toata ziua.
-Eu...pai, ma plimb.. se ridica si se prefacu [,] ca se plimba pe loc.
-..ma uit la tv continua desenand in aer un patrat cu mainile.
ascult muzica. incepu sa dea din cap ca si cum avea castile in urechi, voia s-o faca putin sa se distreze, oricum devenea totul prea plictsiitor si mut intre ei doi.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 8:40 am

Atmosfera devenea un pic cam delasata presupun ca si el observase acest lucru de aceea facea acele plimbari si mima ,era dragut baiatul dar acest aer de modestie se lasa cam prea mult .m-am ridicat de pe bancuta pe care stateam ambi si m-am apropiat de urechea acestuia ,poate ca paream prea obscena prin parc dar incepea sa devina discutia destul de seaca ,apoi i-am soptit la ureche.
-Nu vrei sa facem un joc
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 11:00 am

Se dadea la el si asta era foarte direct dupa cum i se parea lui, isi musca buza inferioara cand fata se apropie asa mult de el, insa trebuia sa-si pastreze aerul copilaros.
-Da...ce joc? Pititea? Baba-Oarba? Sotronul? intreba cu o voce copilaroasa si vesela, trebuia sa-si preocupe mintea cu lucruri copilaresti ca sa nu devina mai grav
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 11:30 am

Se pare ca el pastrase acelasi aer copilaros ,m-am plimbat in jurul sau si mi-am luat una din suvitele blonde si le-am tot rotit pe deget ,dupa acea oprindu-ma in spatele sau si facand cercuri in spatele sau, iar dupa aceea zambind ,poate ca paream proasta in acest moment si imi veni sa il pisc de umar .
-Pai alege tu un joc interesant ,continund sa fac cercuri pe spatele ,eram oarecum plictisita si se vedea ca el incerca sa pastreze acel aer copilaros .
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 11:45 am

Probabil fata era deja enervata de comportamentul sau, da, nu trebuia sa se comporte asa, deja ii demonstrase ca-l place si el nu voia sa fie unul dintre tipii care s-o faca sa spuna ca n-o sa se mai indragosteasca niciodata, deci..chiar daca nu era sigur de sentimentele lui avea sa-i intre in joc. Se intoarse cu fata la ea prinzand-o incet de mana.
-Hai sa incercam, cucereste-l pe AJ. zambi malefic.
-Daca reusesti fac ce vrei tu o zi intreaga, sau o saptamana. se lasa usor sa-i sopteasca la ureche cat mai seducator, se pricepea si el in chestia asta.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 12:16 pm

Dar spune-mi oare cum este acesta lume fara acel comportament al lui copilaros ,am privit zimbind raspunsul era usor la fel ca si o lume fara aer ,desi cand sunt impreajma sa imi vine sa raspund inapoi cu un sarut vorbelor sale ,spune-mi cat de puternice pot fi acele sentimente ,desi inca nu ca si un copil mic este confuz in ceea ce simte .
-Desigur ,am sa incerc ,parea un joc destul de dragut din partea sa .
-Si daca pierd ,ce se intampla ? acesta era intrebarea daca peirdeam ce se intampla .
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 12:23 pm

Dupa aerul acela seducator si serios in acelasi timp se lungi un zambet larg si copilaros pe fata lui.
-Nu stiu! Stai la mine, am nevoie de o menajera si cineva care sa-mi faca mancare buna. se bosumfla apoi scoase copilaresc limba la ea.
-Deci..start, sa te vedem. dadu smplu din umeri chicotind ca un copil mic ce nu avea nici cea mai vaga idee ce se intampla.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 12:40 pm

Ca sa fiu sincera chiar nu aveam habar cum as putea sa castig acest joc deorece din cauza egoului meu mare am ajuns sa stau in fata unui baiat si sa astept sa imi vina o idee prin care as putea sa castig si sa fiu scutita de faptul de a deveni o menajera si pedeasupra care sa ii gateasca.
Neavand inca un plan concret in minte ma uitam la el gandidu-ma ca poate ar putea incepe cu o invitatie la o inghetata iar de acolo poate ca o sa stie exact cum sa isi joace cartile.
-Vrei sa mergem la o inghetata? il intreb pe baiat privindul inocent.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 12:47 pm

Inghetata? Era mijlocul iernii, ce o apucase? Inghetata pe vremea aceea, si totusi nu era chiar asa frig, stia ca avea sa-l doara in gat dupa aceea, dar nu putea refuza o astfel de invitatie, oare la ce se gandea fata? Care era planul ei? Sau nu avea unul? Afla el mai incolo.
-Dap. a dat afirmativ din cap de mai multe ori ca un catel.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 12:59 pm

Ce plan genial am putut si eu sa am tocmai in mijlocul ierni iar sigurat daca raceste va fi vina mea iar daca voi pierde jocul ar fi fost clar ca trebuia sa am grija de el si cat este bolnav ceea ce nu suna prea bine pentru mine dar daca tot am zis ca il invit la o inghetata atunci asa voi face.
-Atunci haide sa mergem! ii spun baiatului luandu-l de mana si indrumadu-l inspre o cofetarie pe care o mai vizitase si sperand ca acestuia sa ii placa locul in care il duce care nu era foarte departe de ei.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 1:23 pm

Il luase de mana? Si asta insemna ceva de genul ca vrea sa-l cucereasca? Uff...nu mergea, nu se simtea deloc indragostit, dar..acum era..de inghetata, arata asa de bine, incat isi comandase trei. Una cu vanilie, una cu menta si una cu cirese. Nu stia cum avea sa le manance, dar incerca. Si prajiturile acelea din vitrini ii faceau cu ochiul, cum putea sa se abtina?
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 1:42 pm

Comandandu-mi doar un suc natural ,il priveam pe acesta cum era incantat de acele inghetati fiind destul de mari portile ma intrebam daca va putea sa le manace ,observand ca acesta aveea o pata de inghetata pe fata acestuia ,am luat o batista si mi-am apropiat cu blandete mana de fata acestuia stergandu-i aceea pata ,aveam un gand mai pervers dar poate il speriam pe acesta .
- Trebuia sa iti fac o poza inainte sa iti sterg aceea pata ,aratai asa de dragut.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 1:50 pm

Incepu sa manance, insa cand se opri fata ii sterse ceva de pe fata, da, el manca aproape cu tot corpul, nu era prea ordonat, de aceea unele persoane trebuiau sa aiba grija cu el uneori.
O privi adanc in ochi cand se apropie de el, apoi isi musca buza inferioara intr-un stil pervers facandu-i cu ochiul, insa cand se indeparta se prefacu [,] ca nu facuse nimic si ii zmabi copilaresc continuand sa-si manance inghetata. De parca toata chestia asta avea efect doar cand era aproape de el, dar cand se indeparta devenea un copil.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 2:03 pm

Puteam sa jur ca in momentul in care am fost aproape de acesta a avut alta atitudine ,sau poate acum imi joaca feste imaginatia ,nu credeam ca asta ar fi posibil am luat o inghititura din sucul de fructe si l-am privit pe acesta atenta vazand ca este la fel ca si inainte ,ma gandeam sa ma apropi de el sau nu ,poate ca toate acestea era jocuri ale imaginatiei mele dupa cateva secunde mi-am apropiat fata de a sa , despartindu-mi buzele de ale sale doar om mica distanta ,ii puteam simti respiratia.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 2:12 pm

Si-a continuat "joaca" copilaroasa cu inghetata, dand cateodata si din picioare, chiar se comporta ca la zece ani sau poate mai putin. Fata se apropie de el si parca stia de ce, fata sa uimita voia sa inteleaga daca vazuse bine, dar era asa aproape de el si nu putea sa faca nici macar un mic gest pervers sau poate..hm, avea ceva. Isi lipi buzele de ale ei fara ezitare, ridicandu-se usor de pe scaun pentru a-si duce o mana pe spatele ei. Da, probabil ea nu realiza, dar ei aveau deja o relatie, chiar daca el se comporta de parca asta nu era adevarat.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 2:32 pm

Ramand cateva secunde socata de actiunea acestuia ,acum cateva secunde era ca si un copil iar acum acesta o saruta ,mi-am pus mainile in jurul gatului sau ,si adancindu-ma in acel sarut si realizand de ceea ce fac ,poate ca erau oameni care priveau dar nu conta ,se pare ca am fost singura care nu si-a data seama de relatia lor crezand ca este inexistenta ,ii simteam respiratia ,acesta aveea un mod unic de a atrage o persoana si dupa aceea nu iti dadeai seama care va fi urmatoarul pas.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 2:39 pm

Probabil lumea il credea un nebun, dar el nu stia daca o iubeste, doar voia sa fie a lui, sigur nu avea sa suporte un alt baiat in jurul sau. Nu stia ce simte pentru ea, dar spera sa afle in viitor asta.
Probabil nu era un loc tocmai potrivit pentru chestia asta, dar daca ea avea sa se indeparteze de el, micul AJ, avea sa apara din nou, de ce se comporta asa? Se simtea rusinat si incoltit, si nu voia sa para asa, deci se schimba de parca nu s-ar fi intamplat nimic.
Isi infiltra limba in gura fetei, plimbandu-si mana incet pe spatele ei.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 2:51 pm

Simtind ca limba acestuia daj isi facuse loc in gura mea ,varnd sa ii raspund inapoi dar aici erau oameni care poate priveau sau puteam continua acest lucru in alt loc eram confuza pe deoparte vroim sa continui acel sarut iar pe de alata parte eram rusinata deoarece era un spatiu public , dar am inceput sa ma joc cu limba baiatului ,simtind cum mainile acestuia se plimbau pe spatele meu ,parea cu totul diferit de cel de dinainte .
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 2:58 pm

Incepu sa-i provoace limba fetei la joaca, nu-i prea pasa lui de privirile insistente care sigur erau atintite pe cei doi. N-avea voie sau cum? Era liber, deci nu-si facea el atatea griji. Intr-un final, cand a simtit ca ramane fara aer, isi deslipi buzuele de ale ei.
-Te ii sopti usor la ureche
iubesc..[b/] continua la fel de incet apoi se retrase pe scaunul sau incepand sa manance urmatoarea inghetata.
[b]-Waaa, sunt bune, inca trei va rog.
spuse copilaresc facand semn chelneritei.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 3:19 pm

Am ramas surprinsa de ceea ce imi spuse acesta iar dupa aceea m-am asezat la locul meu realizand ca iarasi am incurcat lucrurile ,am afisat un zambet scurt.
Aveea un apetit destul de mare , se pare ca acum este din nou acel copil pe care il cunoscusem si eram fericit sa il vad din nou asa cum il cunoscusem,luand inca o inghitura din acel suc natural ,era dulce acrisor si era destul de rece nu ma deranja ca oricum in incapere din cofetarie era destul de cald .
-Si apropo cine a castigat ? eram sigura ca nu eu mai bine alegeam un joc de copii.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptyMier Ian 04, 2012 3:24 pm

Dupa ce-si primi inghetatile, comanda inca doua prajituri cu vanilie, nu avea s-o lase sa se uite la el, nu? Nu era asa nesimtit, isi ridica privirea spre ea zambind din coltul gurii.
-Eu. spuse vesel.Da, el castigase, ea nu-i facuse nimic sa-l seduca, insa fata sigur se indragostite de el dupa ce o saruta, sau macar asa isi imagina el.
-Poti sa incepi de maine, ai multe haine de spalat. a chicotit.
Sus In jos
Jung Jessica

Jung Jessica


Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptySam Ian 07, 2012 7:08 am

Il privesc pe baiat un pic mirata din cauza faptului ca am pierdut jocul dar totusi ii dadeam dreptate deorece eu nu am facut nimic sa castig si totusi nu puteam intelege cum de am fost atat de proasta sa accept provocarea de a intra in jocul propus de el desi nu pot spune ca nu mi-a placut jocul dar nu intelegeam de ce am facut asta.
-Esti sigur ca sunt multe haine?Il intreb pe baiatul care tocmai isi comanda-se inca doua prajituri dar avea un ton vesel cand si-a anuntat viictoria si probabil ca acum eu va trebui sa fac treburile de care el nu va vrea sa se ocupe
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 EmptySam Ian 07, 2012 8:30 am

A dat afirmativ din cap vesel si privi prajiturile, una era de ciocolata cu budinca si cealalta de vanilie cu frisca. Le intinse spre ea zambind.
-Alege. a spus privind-o. Nu stia ce-i place, de aceea comandase doua diferite. El unu manca orice era dulce si avea un gust care sa-i placa, normal. Dar probabil fata avea preferinte.
Nu avea chiar s-o puna sa-i spele hainele, da, pierduse pariul, nu avea s-o chinuie daca ea nu dorea, dar tot se muta la el, nu se lasa usor batut.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Can I Fly.  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Can I Fly.    Can I Fly.  - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Can I Fly.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Magic Academy :: Gradina-
Mergi direct la: