Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real

 

 I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kim Jaejoong

Kim Jaejoong


Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptyVin Dec 30, 2011 12:28 pm

Asteptase cu sufletul la gura un film care tot intarziase sa apara si totusi, isi pregatise popcornul, sucul, poate si niste halbe, in caz de orice. Publicitati cu promovarea filmelor erau date deja de mii de ori de catre ecran si il plictisise nespus, dar trebuia sa treaca si prin ele pana atunci.
Isi lua repede niste haine de casa, caci era sigur – nu pleaca nicaieri pana ce nu stie ce se intampla in finalul filmului, ce, ironic parca, era cu vampir, iar lucrul acesta il atragea. Nu pentru faptul ca era, ci pentru faptul ca isi vedea in caracteristici unele asemanari, pe care oamenii le incurca cu inversunare. Adica la faza cum ca rasa nu s-ar putea vedea in oglinda, asta era chiar de ras, avand in vedere ca ei erau pe camerele de filmat, mii si mii de lentile. Desi era constient ca erau actori fiintele respective, nu se putea abtine, nici macar pentru o secunda, sa nu critice ceva ce tine de el.
Isi privi perechea de pantaloni de trening negrii, care ii tot aluneca, mereu fiindu-i prea inconfortabil sa ii traga mai sus, iar pe deasupra isi aseza un tricou lung si alb, pentru a nici sa nu se mai deranjeze cu asta.
Iar mai puse niste aranjament pe masuta ce il despartea de pe canapea, de televizor, dar era “pentru o cauza nobila”, asa ca nu ii pasa.
Se tranti direct pe canapea, asezandu-si capul pe perna bej, de relaxare si inca urmarisera acele promouri enervante, mintea lui deja era cu “hai incepe, hai incepe” si era sigur ca ar fi fost in stare sa alerge el pana la cei care se ocupau cu difuzarea imaginilor respective. Asa ceva nu era imposibil pentru el, treaba s-ar fi rezolvat chiar in 3 minute, daca nu cumva mai putin.
Brusc dorinta i-a fost ascultata si imaginile atat de mult dorite aparusera pe ecran, miscandu-se in ritm alert dinainte, grabindu-se openingul. Lucrul acesta nu ii putea da decat un zambet de satisfactie si nimic mai mult, pe chip, iar mainile lui, strangeau atat de tare telecomanda, din cauza feluritelor emotii pe care nu le incercase pana atunci. Era si de mirat cum materialul nu pocnise inca pe atunci in mana lui, dar oricum, era deja clar ca pe parcusul timpului scurs, nu va mai rezista mult.
Sus In jos
Dennis Blake

Dennis Blake


Mesaje : 7
Data de inscriere : 30/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptyVin Dec 30, 2011 1:09 pm

Se intunecase de ceva vreme afara, insa lucrul acesta nu ma deranja, din contra chiar imi placea, ma simteam mult mai in largul meu cand stiam ca ceilalti nu ma pot vedea si totusi cred ca asta era partea mea lasa, nu voiam nimic mai mult decat sa ma ascund, pur si simplu patetic. Am lasat un oftat sa mi se strecoare printre buzele inghetate, se stricase idiotenia aia de calorifer si tocmai in camera mea. M-am rostogolit prin pat, incercam parca sa scap de plictiseala ce se instalase destul de comod in mintea mea, practic nu aveam niciun plan in seara asta si trebuia sa stau ca fraierul acasa si ca nu era de ajuns se mai stricase si porcaria aia. Nici eu nu ma obosisem insa sa ma imbrac, nu suportam sa am multe haine pe mine, mereu am fost un amator al libertatii si prin urmare eram imbracat doar cu o bluza subtire gri si o pereche de blugi negri.
Am pipait cu mana in jurul meu, cautandu-mi ghemotocul de blana ce ar fi trebuit sa fie chiar langa mine, dar mi-am amintit in cele din urma ca micul tradator ramasese la una din amicele mele pentru ca nu-i placea frigul, de fapt mai mult eu il lasasem la ea caci imi era mila de el.
Am luat telefonul in mana, verificand ora si constatand cu dezamagire ca era abia 10, deci nici vorba sa adorm atat de devreme.
-Ce dracu? Asta e democratie? am vorbit pe un ton cam inalt, dar peretii erau prea bine izolatii pentru a lasa frustarea mea sa-i patrunda si sa ajunga si la altcineva.
Dupa alte cateva minute de rostogolit prin pat am ajuns la concluzia ca in astfel de momente televizorul ar fi o buna solutie asa ca am parasit incaperea, mergand pe holul lung si slab luminat pana in capul scarilor apoi am inceput sa cobor silentios treptele.
Am ajuns in scurt in sufragerie, se parea ca televizorul era deja rezervat din pacate, dar nu strica sa arunc o privire mai atenta. M-am strecurat in spatele canapelei, zambind in coltul gurii cand am realizat ca amicul meu era cel care se apucase de vizionat, iar asta imi cam dadea idei nu prea ortodoxe. Mi-am amintit cum arata motanul sau, imaginea sa fiind bine fixata intr-o fila din memoria mea si am capatat treptat forma sa. Cand m-am transformat complet in ghemotocul gri m-am urcat pe canapea apoi la fel de hotarat in poala sa, facandu-ma confortabil si fiind cam dezamagit de faptul ca trupul sau nu emana caldura.
Sus In jos
Kim Jaejoong

Kim Jaejoong


Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptyVin Dec 30, 2011 2:05 pm

Il captivase de tot imaginile filmului si in special imitarea coltilor vampirilor, incat nici nu mai era atent la zgomotele din jurul sau, oricum, dupa el, era – lumea ce avea de gand sa se fataie pana ce adormeau, cu zorile, el avea motiv pentru asta, pe ceilalti chiar nu ii puteau intelege. Inghitise deja, cu greu, cateva guri din popcorn “mai mult pentru atmosfera”, inca fiind captivat sa se uite la toate acele imagini si la actorii ce intrau bine in pielea personajelor.
Nici nu auzise cand usa de la sufrageria a fost deschisa si a intrat vreo silueta noua, deoarece era o muscatura atat de interesanta la TV, care parca mai ca ii uscase gatul si se imagina pe el in locul acelui actor. Dar spre norocul lui – avea si o forta de auto-control invidiata de multi din rasa sa si cam de toti din alte rase, dar nu prea ii pasa de ce credeau ceilalti.
Brusc simti in poala sa pe micul sau motanas si atentia captata de catre televizor pana atunci, se indrepta inspre el si ii zambi imediat, incepand sa ii mangaie crestetul cu miscari line si incercand sa nu ii transmita prea multa raceala din corpul sau acelei mici de blana micute si gri, pe care o adora nespus.
- Salut, Jiji. Ce faci? Te plictiseai acolo in camera singurel, nu? Intreba “motanasul” continuand sa isi mentina zambetul pe fata, pana ce atentia ii era inapoi redata la televizor, doar ca sa observa ca aparuse vesnica chinuitoare publicitate.
Ofta, astfel, incat sa se observe si isi ridica motanul intre maini, deasupra ochilor ca sa il poata zambi mai bine. Compania sa era acolo si micul amic ce il luase cu el in mii de locuri. Apoi il puse prin apropierea gatului, continuand sa il mangaie, in special, pe dupa urechi si mai mult cu varful degetelor ca sa nu ii dea prea multe stari neplacute micului jucaus.
Se razgandi, in scurt timp si isi lua “amicul”, punandu-l in fata sa si strangandu-l inspre pieptul sau.
- Sper sa iti placa si tie filmul acesta precum imi place mie sau cum ma astept sa imi placa... isi amintea de vesnicile promo-uri la film si in cele din urma reincepuse si mult doritul sau spectacol, iar privirea se duse iar catre ecran.
Sus In jos
Dennis Blake

Dennis Blake


Mesaje : 7
Data de inscriere : 30/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptyVin Dec 30, 2011 2:54 pm

Imi observa prezenta in cele din urma, dezlipindu-si cu greu ochii de ecran, oare ce era atat de interesant la filmul ala de se concentra atat de tare asupra lui?Incepu sa-mi mangaie capul cu miscari line ale degetelor, era o senzatie destul de placuta deci nu ma puteam plange, din contra incepusem sa ma frec singur de mana lui.
Ma saluta, dar din pacate numele nu-mi apartinea, dar tot apreciam ca m-a bagat in seama. Oare citea si ganduri? Nu stiu cat de mult se plictisea in camera motanul sau, dar cert era ca eu mai aveam putin si-mi dadeam duhul din cauza ei.
Ma ridica apoi in sus, poate ca nu era atat de bine sa fii mic, eram prea manevrabil. Ma puse apoi in aproprirea gatului sau, continuand sa ma mangaie, in special dupa urechi folosindu-si varfurile degetelor, daca ma gandeam mai bine ma puteam obijnui cu asta, nu era deloc rau. Am tors usor, inchizandu-mi ochii si bucurandu-ma de atingerile sale. Din pacate acestea incetara, baiatul punandu-ma in fata sa si spunandu-mi sa vizionez filmul impreuna cu el.
M-am conformat in cele din urma, nu ca as fi avut altceva mai bun de facut si mi-am directionat atentia spre ecran. Era un film cu vampiri, lucru care ma facea sa-mi pun destule intrebari, de ce se uita la filme cu vampiri daca el era unul? Putea foarte usor sa obtina o reprezentatie live daca musca pe cineva. Ciudata chestie...sau poate voia sa-i critice pentru ca nu sunt realisti? Ii stiam prea bine si partea critica deci nu m-ar fi mirat prea tare.
Am incercat sa tin sirul evenimentlor, dar ochii mei se inchideau din ce in ce mai des si pentru o perioada mai lunga de timp, in sufragerie era mult mai cald decat in camera mea si lucrul asta ma tragea la somn in plus mai eram si un motan lenes.
Dupa cateva minute am adormit, patrunzand treptat prin lumea viselor si fiind bantuit de vampiri, era vina filmului mai mult ca sigur. Era stratul de zapada destul de gros si eu eram nevoit sa alerg prin el pentru a scapa de urmaritorii mei care nu erau nimeni altcineva decat niste vampiri insetati. Am continuat sa alerg, miscandu-mi usor capul si in realitatea pentru ca devenisem agitat.
Si fiind eu ocupat in alta lume, mi-am pierdut treptat dar sigur concentrarea asa ca in cele din urma m-am transformat la loc in om, cu exceptia urechilor, a cozii si a labelor care inca aveau caracteristici de pisica.
Sus In jos
Kim Jaejoong

Kim Jaejoong


Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptyVin Dec 30, 2011 3:30 pm

Ii placuse sa isi tachineze motanul tot timpul pana atunci, iar, in schimb, acesta sa primeasca un tors din partea lui, care i se parea adorabil mereu. Desi parea putin ciudat de data aceasta, dar nu statea sa analizeze prea mult situatia. Mai urmarise unele secvente din film, care trecuse mai mult decat jumatate din timpul lui initial si incepea sa se intrebe cum de nu il intelegea dintr-o data, ce s-a intamplat de a pierdut sirul acela cronologic.
Simti prezenta din poalele lui cum incepea sa se miste prin toata partile si incet incepea si pe el sa il deranjeze asa ca isi duse ochii inspre motanul sau, intrebandu-se ce are. Visa ceva atat de aiurea incat nu putea avea un somn linistit? Dar brusc vazu si neasteptatul, ii disparuse treptat, botul, o parte din blana si ramase doar cu doua lucruri din rasa pisicii.
Total confuz, mai mult decat speriat, se ridica din pozitie, luandu-si mana de pe motan si observa ca era un mai mare buclucas – dragul lui amic. Marai vreo doua vorbe, nefiind sigur daca sa il mai lase sa se chinuie cu urma acelui cosmar in care era sau sa ii dea o desteptare brusca, facandu-l sa cada de pe canapea, pentru ce ii facuse.
Ofta pentru o clipa, nu avea in clipa aia inima pentru niciuna din variante, asa ca ii venise ideea clasica. Isi duse mana spre urechea lui, tragandu-l de ea pana ce il facuse sa se si ridice, in fund, in subinconstienta respectiva.
Isi trecuse buzele pe la urechea pisicii si, spre norocul sau, felinele aveau un auz mai ascutit, asa ca nu se indoise ca asta il va trezi.
- DENNIS...!!! Cine iti da tie dreptul sa te strecori pe langa mine, sub forma motanului meu? Spuse cu niste urme usoare de nervi, pe un ton urlator si apoi ii dadu drumul urechii motanesti, intrebandu-se daca avea de gand sa mai cada in pozitia in care il lua de mai inainte.
Facu un bot de inganat si se puse la o margine de canapea, apropiindu-si picioarele intre ele, incat sa si le ridice pana ce ajunse la aceeasi inaltime cu chipul sau. Le impleti cu ajutorul bratului si inca mai murmura niste vorbe ce nu aveau deloc sens, dar se cunostea ca i se daduse alta atmosfera persoanalitatii lui.
Acu desi i se mai duse ochii spre ecran, ii trecuse total cheful de a mai urmari filmul mult-asteptat. Oricum avea sa prinda o reluare cand ii mai venise pofta de un astfel de film, dar pana atunci mai avea de asteptat, era clar ca numai de asta nu ii ardea. Devenise atat de ofticat de surpriza, incat nici el nu mai stia de ce.
Sus In jos
Dennis Blake

Dennis Blake


Mesaje : 7
Data de inscriere : 30/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptyVin Dec 30, 2011 4:05 pm

Nu am simtit cand baiatul s-a dat jos din pat, nici macar cand m-a prins de ureche si m-a ridicat, eram prea ocupat sa ma feresc de atacurile vampirilor din visul meu, erau ai naiba de priceputi si mult mai urati si infricosatori decat amicul meu si lucrul asta chiar ma speria.
Dar cu siguranta vocea sa am auzit-o, s-a taiat brusc firul, totul fiind invaluit de ceata apoi devorat de intuneric, nu mai era nicio urma de inamici, lupta, iar frica imi disparuse si ea treptat, bataile inimii incepand sa-si diminueze prezenta, in schimb m-am trezit cu o durere ingrozitoare in zona urechii ce-mi invalui treptat si fruntea, sunetul puternic imi rasuna inca in timpan ca o toba stricata.
-Ce? Unde arde? Da, asa ma cheama...motan...vampiri...sange...am mormait in stadiul meu de semiconstienta, apucandu-mi ambele urechi cu mainile caci se transformasera si ele la loc.
Dupa alte cateva momente am reusit sa revin complet la realiate, deschizandu-mi larg ochii si privind buimac in jurul meu, incercand sa-mi amintesc cele intamplate. L-am privit pe Kim ce statea pe marginea canapelei si parea suparat, oare de ce?
-Ah, da, motanul! am spart linistea in cele din urma, amintindu-mi de mica mea farsa. Eh? Te-ai suparat chiar atat de tare? am intrebat pe un ton dulce si afisand obijnuita mea expresie inocenta pe care o foloseam de fiecare data cand voiam ceva.
Am asteptat putin, dar nu prea am primit raspuns asa ca m-am apropiat treptat de el.
-Haide, nu mai fa boticul ala, a fost doar o mica erhm...gluma? Nu stiu sigur, oricum sa stii ca te pricepi la masaj. Am incercat si eu sa mai schimb atmosfera care nu era deloc una vesela ci mai degraba incarcata si plina de nuante negativiste.
M-am dat jos de pe canapea si m-am asezat in fata lui, incercand sa-l privesc in ochi desi erau in umbra caci eu ma pusesem in fata televizorului.
-Ce-ai patit? Hai nu mai fi suparat! Eu pup boticul ala pana la urma, am zis pe acelasi ton jucaus si bineinteles ca nu mi-a luat mult sa-mi pun vorbele in practica, l-am apucat cu mainile de umeri, apropiindu-mi chipul de al lui si presandu-mi buzele peste ale sale un timp destul de indelungat, asteptandu-i reactia.
Sus In jos
Kim Jaejoong

Kim Jaejoong


Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptyVin Dec 30, 2011 4:58 pm

Se pare ca ii reusise planul de a-si trezi prietenul din cosmarul precedent si il privire de cateva ori, chiar intrebandu-se daca va fi in regula. Incepea sa isi mareasca ochii de surprindere, cum adica se temea de vampiri cand statea pe langa unul si de ce tocmai asta urlase? Nu stia cum de nu se abtinea sa nu ii dea una atunci, dar isi inclesta pumnul si vazu si partea amuzanta care chiar il trase la un suras usor, facut cu toata pofta.
Ii amintise de problema motanului si intrebarea pusa, isi facuse propria persoana sa raman pe ganduri. Dar cand ii vazu aceea expresie care de fiecare data cerea ceva, parca doar in schimbul ei, ii revenise ofticarea si ramase cu ochii spre el, dar de data aceasta, erau mai incruntati. Chiar nu il putea intelege, cateodata, desi, minune, il cunostea de suficient timp ca sa nu il mai mire toate acele obiceiuri de-a lui ciudate.
- Nu puteai sa vii in camera ca propria-ti persoana? Credeai ca te mananc? Isi spuse, in cele din urma, ideile, asteptand sa mai auda o reactie din partea amicului sau, care deja era sigur ca nu va intarzia sa apara.
Cand ii comenta de masaj, ochii lui se marisera din nou si mai ca ii venea sa il impinga.
- Hey... chiar credeam ca esti Jiji... spuse el, incrucisandu-si mainile la piept si isi lasa picioarele mai jos.
Il privise cum venea in fata lui, blocandu-i si ultimile imagini ce aveau sa vina din film, dar ii asculta cu atentie vorbele, care, la drept fie vorba, credea ca glumeste, dar nu in scurt timp se apropiase de el si il luase cu toata surprinderea intr-un sarut ce era mai mult o atingere a buzelor, decat orice altceva. Era ciudat, ca il trecuse un fior la margini, desi, in mod normal, nu ar fi trebuit sa simta ceva.
Isi duse mainile pe bratele baitului si le urca pana la umeri, pana ce le infasura, in mod incrucisat in jurul gatului si se indeparta de chipul acestuia doar ca sa ii spuna peste buzele lui:
- Mi-ai stricat filmul Dennis... Si era avan-premiera... se prefacu suparat, dar evident ca nu il tinuse mult, caci expresia fetei ii devenise mai luminoasa si mai placuta ca pana atunci.
Isi duse buzele catre urechea lui, continuand sa il tina “prins” in stransoare si cu respiratia sa rece ii spuse, in apropierea urechii:
- Revanseaza-te...! evident, nu putea sa ascunda tonul pervers, dar nici nu dorea sa ascunda lucrul acesta, macar daca nu mai avea ce sa vada la TV, sa se poate distra cu altceva, poate chiar mai placut.
Se retrase apoi din preajma urechii lui si reveni fata in fata cu el, privindu-l in ochi, imediat afisand expresia aceea inocenta pe care o folosea amicul cand dorea ceva, acum era total invers. Insa, cum nu se putea abtine doar la atat, adauga o bataie usoara a pleoapelor, facuta aproape, dureros de lent.
Sus In jos
Dennis Blake

Dennis Blake


Mesaje : 7
Data de inscriere : 30/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptySam Dec 31, 2011 5:54 am

-Nope nu credeam asta, am vrut doar sa fac o gluma, am replicat cu aceeasi alura inocenta, probabil stia si el prea bine cat de mult imi placeau mie farsele si ca nu ma puteam abtine sa nu fac una daca mi se ivea o ocazie in cale.
Nu m-am putut abtine sa nu rad in momentul cand ochii sai se marira apoi ma privira cu ciuda, era chiar adorabil de amuzant. Si ca nu era de ajuns isi mai incrucisa si mainile la piept.
-Deci trebuie sa fiu Jiji ca sa primesc un masaj din partea ta? Ok, atunci o voi face cat mai des, am zis, afisand un zambet dulce. Cand era vorba de masaj sau orice fel de mangaieri eram mai rau decat o pisica, imi placea al naiba de rau sa fiu alintat.
Ma asteptam sa ma impinga sau sa ma certe din nou din cauza sarutului brusc, dar din contra nu parea sa fie deloc deranjat de asta, ba chiar isi infasura mainile in jurul gatului meu, indepartandu-si usor buzele doar pentru a-mi reprosa din nou ca i-am stricat filmul.
-Ups...scuze? am spus, incepand sa capat o expresie de catel plouat cand l-am vazut inca suparat, chiar si urechile de mata se lasasera in jos, iar in scurt timp disparura complet. Chiar nu avusesem nici cea mai mica intentie sa-l supar, era unul din cei mai buni prieteni ai mei si il iubeam, doar ca nah latura mea mai nastrusnica nu facea lucrurile mai usoare ci mereu intervenea cu tente negative.
Cand expresia sa deveni mai calda, i-am urmat si eu exemplul instantaneu, dand bucuros din codita care inca mai ramasese ca urma a boacanei de mai devreme.
Isi apropie buzele de urechea mea, soptindu-ma pe un ton ce dadea multe de inteles sa ma revansez. Chiar mi-a placut cum a sunat asta, caci nici eu nu eram de departe inocent.
-Suna chiar tentant, i-am copiat tonul si am adaugat si un zambet parsiv in coltul gurii.
Se retrase, punandu-ma din nou fata in fata cu el si imtindu-mi privirea nevinovata si rugatoare pe care o folosisesm mai devreme, la final accentuand insa o tenta provocatoare, miscandu-si pleoapele dureros de lent. Nu ca aveam nevoie de mai mult ca sa inteleg ceea ce dorea baiatul sau sa trec la fapte.
I-am mai cercetat o data ochii cu dorinta intiparita deja adanc in ai mei, lipindu-mi brusc buzele de ale sale, impingandu-l chiar in spate din cauza fortei aplicate. Le-am supt de cateva ori apoi le-am parcurs de la un capat la altul cu limba, lasand urmele umede sa marcheze locul. Mi-am facut loc printre ele in cele din urma, impingand usor si inaintand in interiorul gurii sale, cercetand fiecare coltisor prin miscari violente si rapide, intre timp mi-am pus mainile pe talia sa, strecurandu-mi genunchiul intre picioarele sale pentru a avea o pozitie mai buna. Am continuat sa-i devorez cu pofta buzele si-mi las limba sa alunece impotriva alei sale. Mi-am miscat lent degetele pe talia sa urcand si apoi coborand, pastrand acelasi ritm.
Sus In jos
Kim Jaejoong

Kim Jaejoong


Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptySam Dec 31, 2011 8:08 am

Il privea in continuare, muscandu-si buza inferioara ca sa nu inceapa si el sa rada. Da, avea dreptate ca era un adevarat farsior, dar lui nu ii convenea sa faca experimente de farse asupra lui. Ii placea mai mult sa o ia pe direct, daca s-ar putea zice asa. Observa cum in continuare amicul sau inca avea cheful de farse, promitandu-i ca se va mai transforma in micul lui motanas de cateva ori.
- Nu am zis ca trebuie sa fii Jiji ca sa primesti un masaj din partea mea. Iti este chiar atat de greu sa fii sincer, sa inteleg, nu? intreba pentru prima oara, mai mult in joaca, observand cum incepea sa se alinte partenerul.
Auzise si pentru prima data scuze din partea celuilalt, surprinzandu-l din ce in ce mai mult. S-ar parea ca seara avea de gand sa mearga in continuare cu lucruri neasteptate. Cand isi impreuna bratele in jurul gatului sau observase cum partea pisiceasca din el incepea sa dispara si mai mult, intrebandu-se daca chiar il luase in serios, deobicei cauta orice altceva ca sa nu ii dea atentie. Mai ca regretase faptul ca il mustra mai devreme, dar indata cu schimbarea lui, incepuse si coada sa se miste, singurul lucru inca ramas. Zambise si ii placuse la nebunie raspunsul care il primi din partea celuilalt, pe un ton pervers, cum il folosise si el, oh deci ii reusise.
Isi daduse, fara voie, capul pe spate cand incepuse un alt sarut din partea celuilalt si isi inchise ochii pe masura ce le simti din ce in ce mai asaltate. Se pricepea atat de bine, incat nici nu mai realizase cand deschisera buzele si primi materialul alunecos in caverna lui, atat de brusc incat a trebuit sa se agate cu o mana de bluza lui gri, subtire si sa o traga. Vibrase la atingerile baiatului, involuntar, fara a-si da seama, in timp ce limba sa inca mai avea de gand sa se bata cu a lui.
Se apropiase si mai mult de baiat, pe cat ii permitea pozitia aceea si atunci simti piciorul mai jos de bazinul lui. Incepea sa zambeasca si in interiorul sau, dar, la suprafata, ascunse toate lucrurile respective. Incepea sa se si frece involuntar si, tot fara voie, scoase un mic suspin, in micul spatiul dintre gurele lor si se retrase imediat ce realizase lucrul respectiv, avand o tenta sa ii se urce sangele inapoi la obraji.
- "Ah... ce sarut...!" gandi el inca absorbit, iar in clipa in care realiza, isi musca buza usor.
- Hm. Au un gust bun? intreba pe o latura perversa-jucausa, dorind sa auda raspunsul din partea celuilalt, cat mai curand.
Incepea sa se joace si el cu bluza lui, ridicand-o incet, din ce in ce mai mult, pana ce ajunse la chip, acolo doar o daduse deasupra capului celuilalt, ramanand acoperite astfel doar mainile, dar lasandu-se sa se vada foarte bine, abdomenul, pectoralii, pieptul. Il trecuse cu o mangaiere a mainii drepte peste toate acele locuri, oprindu-se cand ajunse inapoi la gat.
- Uu dragut...! murmura, incet si isi lipi inapoi buzele cu cele ale tanarului din fata sa, incrucisandu-si bratele in pozitia in care erau, incepand sa dezguste si el pe ale celuilalt si parca era sigur ca papilele sale vor simti un gust a mierii, atat de placut.
Dupa ce isi facu siesta aceasta, coborase la pieptul sau, sarutandu-l si pe el de cateva ori, doar, ca in joaca lui, sa urce, inapoi la buze.
Sus In jos
Dennis Blake

Dennis Blake


Mesaje : 7
Data de inscriere : 30/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptyMar Ian 03, 2012 11:45 am

-Serios? Atunci cand imi faci si mie o programare? Stii prea bine ca am si eu unele momente cand mai sunt si rezervat, prea multa sinceritate e toxica, am scos limba la el caci i-am observat tonul jucaus si daca era vorba de asa ceva eu eram primul la continuare.
Isi inchise ochi in momentul in care mi-am inceput asaltul asupra buzelor sale, sesizasem acest lucru pentru ca ai mei erau larg deschisi, asteptand cu nerabdare sa priveasca adanc in ai sai si sa provoace o noua confruntare.
I-am observat slabele vibratii provocate de atingerea mainilor mele si am zambit in sinea mea apoi le-am facut loc pe sub tricoul baiatului, lasand contrastul dintre pielea sa fina si rece si degetele mele fierbinti sa fie mult mai puternic. I-am pipait abdomenul, conturand cu degetul fiecare muschi si profitand de orice incordare. Una din maini urca lent pe spatele sau, masand usor locurile pe care le lasa treptat in urma, iar cealalta reusi destul de usor sa o strecoare in pantalonii de trening, tachinandu-i barbatia prin atingerile aproape inexistente, dar totusi prezente, nu era nicio graba, aveam de gand sa-l fac sa simta cat mai bine placerea si momentul sa dureze cat mai mult, voiam sa se simta bine sau poate era doar o mica dorinta sadistica a mea? Pana la urma, tachinatul era un hobby de-al meu.
Isi indeparta buzele de ale mele, muscandu-le usor apoi ma intreba daca au gust bun.
-Bun? Neah, nu chiar, incearca delicios, am replicat zambind, aplicandu-i inca un sarut scurt si frecandu-mi jucaus nasul de al sau.
L-am lasat si pe el sa se joace ca doar asa era corect, nu? Imi ridica bluza, scotandu-mi-o doar pe cap si trecandu-si mana peste pielea recent descoperita. Am inghitit din sec in momentul cand mi-a atins gatul, acolo era cel mai sensibil punct al meu, dar se opri prea repede ca sa-mi provoace vreo reactie.
Dupa ce termina cu admiratul, isi lipi din nou buzele de ale mele, dar am mai tras putin de timp, soptind printre ele:
-Cineva e chiar pervers in noaptea asta, apoi am zambit si mi-am reinceput devoratul sau cel putin asta intentionam caci baiatul nu prea mi-a dat voie, gustandu-mi el de data asta buzele. Cobori apoi pe piept, sarutandu-l de cateva ori, dar reveni inapoi la buze. Nu prea l-am mai lasat sa ia initiativa si mi-am reinceput dominarea. Mana de pe spatele sau ajunse pe pieptul sau, jucandu-se cu unul din sfarcuri, rotindu-l usor intre degete si tragand de el apoi iesi afara pe la gulerul tricoului, prinzandu-i barbia pentru a controla ma bine saruturile violente si abundente. I-am prins limba de mai multe ori intre dinti si am supt-o, atragand-o in jocul alunecos si umed.

Sus In jos
Kim Jaejoong

Kim Jaejoong


Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptyMar Ian 03, 2012 3:33 pm

Se uita intrebator catre brunet, gandindu-se la ce se putea referi cu intrebarea pe care tocmai o puse. Afisa doar un zambet cand ii zarise limba, scotand-o si el pe a lui pentru cateva clipe, apoi si-o retrase. Ii simtea mainile atat de calde, care nu intrau deloc bine in ale lui. Isi simti barbatia tachinata, lucrul acesta il starnea si mai rau si isi musca buza inferioara, de emotii, dorind sa se miste, ba chiar isi simti corpul cum incepea sa o ia inainte si inapoi, dorindu-si aceea frectie mai abundenta.
- “Sunt atat de in calduri!” realiza, aproape oftand vizibil, dar incerca sa se astampere, evident aceea partea a lui care inca mai putea sa se astampere.
Se speriase cand auzi ca buzele lui nu ar avea un gust, cum credea el, placut, dar aflase ca era mult mai mult decat atat si incepeau sa ii apara mici sclipiri din momentul acela. Zambise de la mica joaca a pielii. Cu toate atingerile lui, descoperise ca punctul sensibil al baiatului era tocmai gatul, cum ar fi si pentru el, doar ca in alte privinte si cu siguranta nu al lui, doar ca nu era intocmai sigur, nici nu a stat prea mult la zona respectiva.
Ii zambi inapoi cand primi complimentul de “pervers” si nu mai dura mult ca redevenise dominat, lucru care ii placea la culme. Cum i-a fost asaltat pieptul, a inceput sa tremure din ranunchi si sa se intareasca usor in tot corpul. Ii placu sa fie conectat cu tanarul, prin ajutorul limbilor si cauta sprijin punand pe mainile pe umarul lui drept si agatandu-se de el, intr-un mod ciudat.
Cu mana libera inca se mai plimba pe la abdomenul sau, cercetand locul, de parca ar fi fost un fel de harta pentru el. Incepea sa simta nevoia de aer, dar in niciun caz nu dorea sa intrerupa inca saruturile respective si isi duse bratul, care avea mana sprijinita pe umar, dupa gatul baiatul, tragandu-l mai aproape, in timp ce mana sa de la piept, apasa in zona respectiva si cerceta in continuare “harta”.
Brusc, se simti “infrant” si se indeparta pentru cateva clipe de gura baiatului, pentru a putea lua niste inspiratii si expiratii sanatoase de aer. In mod ciudat nu se indeparta de el si ii sopti la aceea distanta, aproape milimetrica, urmatoarele:
- Cat ai de gand sa mai tachinezi?
Dupa cateva momente de seriozitate, ii aparu un zambet senin pe chip si o gramada de ganduri, nu intocmai inocente, precum se astepta cineva in privinta aceea.
- Te vreau, atat de rau.... sopti usor cand veni in apropierea urechii, inca mentinandu-si acelas zambet, doar ca devenise atat de jucaus pe cat de pervers, simtindu-si si privirea cum se marca de aceeasi dorinta.
Reveni, ca deobicei, in fata baiatului, urmarindu-i chipul si asteptandu-i curios reactia, oricum avea de gand sa il mai atatane din cand in cand.
- Te log..... ! spuse usor, ca un copilas mic, incepand sa se prosteasca si cu partea aceasta.
Sus In jos
Dennis Blake

Dennis Blake


Mesaje : 7
Data de inscriere : 30/12/2011

I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] EmptyMier Ian 04, 2012 7:41 am

Un zambet plin de satisfactie mi se intipari pe chip in momentul cand tanarul isi musca buzele si incepu sa se miste singur, frecandu-se de mana mea, era atat de vizibil cat de mult dorea sa fie atins incat pe o parte ma amuza, iar pe alta ma facea sa vreau sa-l tachinez si mai mult. Am cedat totusi in cele din urma, strecurandu-mi mana pe sub materialul boxerilor ce devenisera deja umezi si i-am apucat barbatia, miscandu-mi degetele de-a lungul ei la inceput apoi am cuprins-o in palma si am efectuat miscari rapide de sus in jos.
-Esti atat de umed deja, o vrei chiar atat de rau? am intrebat pe obijnuitul ton pervers, privindu-l fix in ochi si citind si dorinta prezenta acolo.
Imi placea cum trupul sau tremura din cauza mea sau mai bine zis a atingerilor mele, era adorabil si cum ii se intarisera chiar si sfarcurile, cerand probabil si ele mai multa atentie. Nu aveam oricum de gand sa ma opresc pana cand el nu se va pierde in desfrau.
Stiam ca baiatul avea nevoie de aer, respiratia sa fiind din ce in ce mai neregulata, dar el nu parea sa vrea sa renunte, ba chiar isi duse bratul dupa gatul meu, tragandu-ma si mai aproape. Ii simteam inca palma si degetele cercetandu-mi abdomenul, era chiar o senzatie placuta si ma facea sa vreau ca acestea sa ajunga si mai jos.
Isi dezlipi totusi buzele de ale, dar nu se indeparta ci ma intreba in soapta cat mai aveam de gand sa-l tachinez, la intrebarea asta exista un singur raspuns:
-Cat mai mult! am zambit apoi mi-am lasat capul sa coboare mai jos, lipindu-mi buzele de pielea fina a gatului sau si trecandu-mi si limba peste ea, ba chiar l-am si muscat de cateva ori, destul de tare ca doar imi placea si putin mai saltbatic. Am supt apoi aceleasi locuri, lasand mici semne in urma mea care nu stiam cat de mult vor rezista oricum. Mi-am amintit ca e vampir si probabil se vindeca mai repede, lucru care ma cam eneva. Am strambat din nas si n-am asteptat prea mult pana sa-mi infing dinti mai adanc pana am simtit gustul metalic al sangelui, mi-am trecut limba peste rana. Macar o va simti daca semn nu-i va ramane, mi-am zis inca bosumflat ca nu-mi puteam marca teritoriul cum trebuie.
-Atat de rau? am repetat intrebarea cand acesta o confirma. Am revenit fata in fata cu el, curios de expresia intiparita pe chipul sau si nu era alta decat cea pe care o asteptam. As fi vrut sa ma joc cu el si mai mult insa replicile sale nu ma ajutau deloc si spatiul din boxerii mei devenea tot mai insuficient.
-Ma logi? Daca te poti pregati singur ma mai gandesc, am spus cu acealasi zambet, lasandu-mi unul din degetele din boxerii sai sa alunece mai jos si sa-i atinga usor intrarea.

Sus In jos
Continut sponsorizat





I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty
MesajSubiect: Re: I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]   I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake] Empty

Sus In jos
 
I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dennis Blake
» The Second Star To The Right. Privat~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Magic Academy :: Living Room-
Mergi direct la: