Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real

 

 The Second Star To The Right. Privat~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyMier Dec 28, 2011 3:34 pm

Se plictisise sa stea toata ziua in fata televizorului cu punga de chipsuri in fata si doza de cola in mana, asa, ca astepta sa vina seara si fugi la club, nu era tocmai o fuga, adica se plictisea si oricum nu prea cunostea lume pe acolo asa ca iesi putin in oras. Nu strica putina distractie, nu?
Nici numai conta pentru el imbracamintea, defapt isi luase ce apucase si pleca. Se urca pe motocicleta si dupa vreo trei minute de mers ajunse in fata unui club, auzise de el de la prietenii sai, ei cunosteau toate zonele populate ale orasului, deci probabil deja se aflau aici, dar nu avea de gand sa stea cu ei, nu avea nevoie de stres, voia sa se distreze sau sa scape de plictiseala. Intra in club indreptandu-se direct catre bar, cu greu insa, din cauza tinerilor care dansau incontinu. Se aseza pe un scaun si comanda un pahar de whisky, in mod obisnuit el nu consuma bauturi alcoolice, dar de ce sa nu incerce? Nu avea sa pateasca nimic, nu? Nu putea sa se imbete de la un pahar, right? Isi cunostea corpul si avea sa reziste la chestia asta.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyMier Dec 28, 2011 3:40 pm

Auzise de noul club din oras si dupa ce se imbraca intr-o rochie superba , ce ii punea corpul in evidenta , nu era nici lunga , dar nici scurta si nici prea decoltata.Nu prea avea chef sa dea de toti idioti.Iesi din apartament dupa ce isi incalta acele botine cu toc cui.
Ajunse in scurt timp la club si intra , atragand putin atentia asupra ei si schita un mic zambet.Isi facu loc spre bar , injurand usor in franceza cand auzi comentarile unor baieti.Se aseza la bar plictisita si isi comanda un Manhattan.Nu prea bea , dar mai facea si exceptii fiind de una singura intr-un club.
Ofta usor , batand cu unghile in tejghea , in timp ce isi astepta bautura.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyMier Dec 28, 2011 3:48 pm

Stia ca nu e normal, dar cand ii aparu paharul in fata il privi usor ciudat, sigur era bine ce facea? Da, nu era deloc un baiat, precum parea, era mai mult ca un motan fricos, care nu voia sa incerce ceva nou. A dat simplu din umeri si a luat paharul in mana privindu-l ceva timp, apoi bau tot lichidul dintr-o inghititura lasand paharul pe tejghea fara sa-si ia mana de pe el. Stramba din nas, yak, nu-i placea, era tare si ..parca bea spirt sau ceva de aceste gen. Lasa paharul din mana si isi comanda o cutie de cola, da, sucul, inca era preferatul sau, desi nu prea-i facea bine cofeina. Nu avea ce sa faca, nu putea sa bea chestia aia, era ciudat, el...baiat rau? Neah, era foarte ciudat pentru un baiat de varsta lui, iubea animalele, avea grija de ele, era sufletist si alte lucruri pe care baietii normali sigur nu le faceau. Clipi de cateva ori incepand sa-l doara capul si nu dura mult caci localul incepu sa se invarta cu el, doar de la un pahar? Era o gluma sau ce? Prietenii lui beau cu sticlele si nu pateau nimic, poate nu era pregatit, cine stie. Isi duse o mana la cap inchizand ochii, cum avea sa ajunga el acasa acum?
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyMier Dec 28, 2011 3:53 pm

Privi in jurul ei la persoane si zambi.Doar una ii atrasese atentia si dupa ce se uita mai bine , il recunoscuse.Era amicul ei de mica , baiatul la care tinuse intodeauna.Se ridica zambind dulce si apropiindu-se de el.Isi puse o mana pe umarul sau privindu-l usor ciudat.
-Hey straine.spuse usor amuzata .
Nu se asteptase sa dea de el aici in club.Nu il mai vazuse de ceva vreme , cu siguranta se schimbase si arata mult mai bine decat isi amintea ea.Isi pastra zambetul pe buzele rosii si continua sa isi mentina privirea asupra lui , sperand sa o recunoasca.
Nu purea avea chef sa dea explicatii , dar daca era pana acolo ar face-o.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyMier Dec 28, 2011 4:00 pm

Isi duse privirea spre persoana care o auzi, vocea ii parea putin cunoscuta. Lua un pahar de apa de pe masa, nu stia al cui e, si inghtii toata apa, dand de cateva ori din cap, hmm...era mai bine. Zambi, apoi mari ochii uimit cand o vazu. A..a...a...Alexiss? What? Nu, nu, era din cauza la bautura, sigur nu vedea bine. Clipi de cateva ori, dar "fantoma" nu disparea. Nu era din cauza la bautura? Ea chiar era acolo? Dar...cum?
-B-b-b-buna! se balbai el la inceput ridicand usor o mana in aer, in mod normal iar fi sarit in brate, dar acum se simtea ca o stana de piatra. Nu se putea misca deloc si nu era din cauza bauturii, cu siguranta. O analiza, usor, cu privirea, wow, arata...bine, defapt foarte bine, ar fi fluierat, daca ar fi stiut cum se face.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyMier Dec 28, 2011 4:09 pm

Chicoti incet si isi trecu o mana prin fata , fetei lui.
-Umm AJ esti bine?intreba usor amuzata.
Nu prea intelegea ce patise , dar totusi se vedea ca era cam uimit de prezenta ei ca o vedea acolo.Se aseza pe scuanul de langa inca amuzata de fata pe care o avea.
-Nu sunt fantoma.spuse calma si amuzata totodata.
Trebuia sa ii faca faze de genul mai des , ca doar era el ce naiba?O cunoastea de mica.Ii fusese dor de el si totusi se schimbase foarte mult de cand nu il mai vazuse.Astepta pe scaun cuminte , vrand sa il lase sa isi revina la normal , sau cat de cat observand doar atunci ca bause , dar nu stia ce.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyMier Dec 28, 2011 4:17 pm

Okei, era totul bine, chicoti cand o auzi, dar nu zise ca e fantoma. Ah, uitase ea il citea intotdeauna, mereu stia la ce se gandeste. Ii ciufuli parul scotand limba la ea.
-Stiu ca nu esti prostuto. isi retrase mana si lua doza de cola de pe tejghea deschizand-o, lua o gura din ea. Avea un gust oribil in gura si nu scapa de el, si nici nu voia ca fata sa-si dea seama ca el bause, era doar un pahar, dar tot nu voia. Ce trebuia s-o intrebe? Avea multe intrebari, dar nu voia s-o preseze pentru inceput si nici nu stia cu ce sa inceapa. Inspira adanc are in piept.
-So...ce ai mai facut in ultimul timp? zambi, altceva nu stia ce putea sa faca, daca nu era lume prin jur sigur o lua in brate si ii punea o sumedenie de intrebari, dar, se abtinea din mai multe motive.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyMier Dec 28, 2011 4:23 pm

Dupa ce isi aranja parul ciufulit de el , il lovise usor peste cap.
-In primul rand sa nu mai bei in viata ta prostule.spuse scotand limba la el.
Chicoti apoi continuand sa il priveasca si asezandu-se picior peste picior , privindu-l dulce.
-Nu prea multe , te-am cautat pe tine sa te bantui .Nu am facut mai nimic sincer , am pierdut vremea si am mers din oras in oras in cautarea unui loc care sa imi placa.Dar tu?intreba curioasa pastrandu-si privirea asupra lui.
Ii fusese atat de dor de el si se abtinea sa nu ii sara in brate , ca dadea impresii gresite tuturor de pe acolo , nu ca iar pasa ,dar na nu il mai cunostea atat de bine.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyMier Dec 28, 2011 4:30 pm

Se bosumfla lasand capul in jos, precum un copil mic ce tocmai era certat de mama lui, chiar daca el era mai mare cu mult decat ea. Eh...nu avea sa-si schimbe comportamentul, si se simtea bine ca o intalnise, nu crezuse ca asta avea sa se mai intample vreodata. Dar nu prea puteai stii caile vietii, no?
Sa-l bantuie? Bad, bad, bad girl, il voia raul, era clar. Voia sa-l omoare, cu siguranta, avea ganduri malefice. Da, inca un copil ramasese, chiar daca avea douazeci de ani.
-Eu....mai nimic, m-am plimbat muuult, si...am incercat sa-mi fac prieteni si.....alte chestii plictisitoare pe care le fac mereu. ii zambi larg si gusta din doza de suc. Eh...se bucura s-o vada si deabia astepta sa vorbeasca cu ea , dar in alt loc, unde sa fie doar ei doi. Suna ciudat daca o invita la el? Hm..probabil da.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyMier Dec 28, 2011 4:39 pm

Chicoti incet.Rolurile trebuiau sa fie invers , deoarece el era mai mare , dar se pare ca nu se schimbase chiar deloc.Zambi dulce si il privi in ochi.Se pierdea din nou in ochii lui si isi scutura incet capul.
-Mi-a fost dor de tine.spuse zambindu-i dulce si luand cateva guri din Manhattan-ul ce il primise.
Ca norocul ca nu il intreba nimeni ce varsta avea , sau ceva de genul.Simti gustul de vermut si zambi usor privindu-l in continuare.
-Umm ce zici sa mergem de aici ?Ti-ar prinde bine oricum niste aer curat.spuse usor amuzata.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 3:14 am

-Si mie de tine.. murmura el continuand sa zambeasca, macar se simtea mai bine, nu mai ametea si nu-i vedea dublura, deci era mai bine. Ideea ei nu prea era rea, si el voia sa iasa de acolo, asa ca ii raspunse cu un semn din cap afirmativ, spera sa-i prinda bine sa iasa de acolo.
Intinse banii pe tejghea zambindu-i barmanitei.
Se ridica de pe scaun aranjandu-si putin tricoul, ii facu semn s-o ia inainte, nu de alta dar baietii o priveau cu ochi dulci, si nu prea voia s-o imparta. Desi, dupa cum o cunostea ii lua la bataie pe fiecare in parte, isi duse o mana la gura si chicoti, da, asta facea si in copilarie. Ii lua pana si lui partea cand erau mici, de aceea, acum trebuia el s-o protejeze, precum isi proteja sora.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 3:17 am

Zambi dulce si se ridica luand-o inainte.Privirea baietilor din jurul ei o enervau deja si ii privea urat si ucigator pe toti.Iesisera in scurt timp din club si se intoarse cu fata spre AJ , sarindu-i pur si simplu in brate.
Ii fusese foarte dor de el , nu se mai vazusera de mult , dar totusi acum era bucuroasa ca il revedea.Isi lasa capul pe umarul sau , fara sa se indeparteze macar putin.
Isi amintea unele chestii din copilarie si totusi se schimbasera amandoi , el aratand mult mai bine decat isi amintea ea.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 3:26 am

Nici nu apuca sa iasa din local ca fata ii sari in brate, isi duse mainile in jurul ei strangand-o, putin, mai bine zis apropiind-o de el, da, se simtea mai linistit acum, si desi era ciudat inima ii batea de cateva ori mai tare decat inainte de miscarea fetei. Era unul dintre momentele in care el trebuia sa taca, right? Eh nu se putea abtine asa usor, desi incerca al naibii de mult.
Tot cei mai lipsea acum erau prietenii lui total idioti, si da, ca prinminune ii vazu pe ei cand deschise ochii, mda...incerca sa se prefaca [,] ca nu-i vede, era mai bine asa. Spera doar sa nu-l bage in seama. Ii dadu usor drumul fetei.
-Mergem sa ne plimbam? o intreba cu un zambet gingas pe fata.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 3:29 am

-Da sigur.spuse zambindu-i dulce.
Se dadu usor din bratele lui , luand-o la pas , spre parcul din apropierea clubului.Isi duse mainile usor la spate , ca un copil mic si chicoti incet mergand cu fata spre AJ privindu-l , mai exact analizandu-l.
-Te-ai schimbat ...enorm de mult.spuse pe un ton ganditor ducandu-si un deget la buze.
Era copilaroasa , nu tot timpul doar cand era nevoie , dar cu el nu se putea abtine niciodata sa nu se comporte ca un copil.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 3:39 am

O urma fara sa spuna nimic, doar continua sa-i zambeasca, era atent la pasii fetei, nu voia s-o vada cum se impiedica, dar nu erau sanse, o cunostea, si totusi, merita sa fie precaut.
-Chiar? intreba uimit analizandu-se precum un copil mic. Da, se schimbase, foarte mult, invatase multe in timp si probabil asta il schimbase foarte mult, dar nu voia sa arate asta la personalitate, deci ramanea la aspectul sau, care se schimbase si acesta in timp. Nici ea nu era aceeasi era mult mai...frumoasa? Superba? Da, mult mai feminina.
-Nici tu n-ai ramas la fel. scoase limba la ea.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 3:42 am

-Tine-ti limba in gura ca te musc.spuse usor amenintatoare si scotand si ea limba la el.
Avea impresia ca se va impiedica , fiind asa de mica.Dar incerca sa aiba grija ca asta ii mai lipsea sa se impiedice si sa pice.
Ofta usor zambindu-i dulce si totusi nu prea ii venea sa creada ca se schimbase.
-Nu prea cred ca m-am schimbat asa mult.spuse pe un ton inocent si pastrandu-si privirea asupra lui.
Nu era atenta pe unde merge si totusi se ruga sa nu se impiedice.
Si totusi ghinionul fusese de partea ei , calcand stramb cum nu era atenta si se dezechilibra.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 3:52 am

Isi baga limba imediat in gura, o cunostea si stia ca e de orice in stare, deci mai bine facea cum zice ea, nu-l costa nimic, nu? Mai bine cu limba in gura decat fara. Chicoti la gandul asta.
Fata aceea inocenta nu i se potrivea deloc, stia el ce zace in ea, era un mic diavol, da, da, asta era, el era sigur de asta. Tresari si o prinse rapid de mana tragand-o in bratele lui. Trebuia sa aiba grija, inima ii batea mai tare de frica, cine stie ce patea daca se lovea? O stranse la piept incercand sa se calmeze, da, nu voia sa-i dea drumul, cine stie ce mai patea daca ii dadea drumul? Intr-un final o elibera cu grija.
-Vezi daca nu esti atenta? zise pe un ton copilaresc si se bosumfla atingandu-i varful nasului cu degetul aratator.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 3:56 am

Il privi inocenta , la fel ca un copil mic.
-Eu cu ce sunt de vina daca tu ma distragi.murmura ca un copilas de cativa anisori , care era atent doar la o jucarie.
Stia ca nu era inocenta si ca era in stare sa ii faca orice daca i se punea pata.Chicoti la acel gand si scoase limba la el privindu-l in ochi.
Se facuse atat de frumos si totusi o facea sa se gandeasca numai la prostii.Scutura usor capul , lasand suvitele blonde sa i se loveasca de chip.
La naiba de cand se gandea ea la asa ceva legat de el?O luase complet razna de cand il vazuse.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 4:03 am

El o distragea? Hei, nu era frumos sa dea vina pe alte persoane pentru proprile greseli. Se bosumfla mai rau si ii dadu cateva suvite din ochi.
-Cum te distrag? ii sopti incet la ureche zambind malefic, okei, trebuia sa se razbune, in copilarie o iubise mult, desi el credea ca e o chestie de copii mici, dar sentimentele lui nu se schimbase foarte mult, deci avea de gand s-o faca putin sa "tremure". WHAT? Incerca si el sa fie malefic, odata-n viata. Eh, era o gluma, o cunostea si stia ca probabil fata avea sa-l arunce prin tufisuri, dar asta era alta parte din plan pe care nu voia s-o stie.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 4:07 am

Ramase pe loc , stand ca o stana de piatra cand il vazu atat de aproape de ea.Vroia sa il sarute sa ii sara in brate si sa ii sopteasca ca il iubeste.Inca il iubea , dupa atata timp sentimentele ei pentru el , erau aceleasi.
-Prin simplul fapt ca ma pierd cand te privesc.sopti la randul ei , sitmind cum avea un nod in gat.
La naiba , nu mai era tupeista in fata lui.Se simtea inferioara si nu putea sa scoata un cuvant ca sa il tachineze.Ii preluase rolul , acum el o tachina si incerca sa para malefic si ii iesea de minune.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 4:24 am

Zambi malefic din coltul gurii, ii placea sa se joace cu ea, pentru ca ii cunostea asa-zisa "slabiciune", stia ca-l place, si nu, nu-i putea rezista. Isi duse o mana pe spatele ei, lasand-o incet in jos, se opri la sold si o trase incet spre el.
-Da, atunci...ar trebui sa ma privesti mai mult, nu crezi? se dadu un pas in spate privind-o in ochi, isi duse un deget pe gatul ei lasandu-l incet in jos, da, avea sa-si ia o bataie zdravana, dar merita s-o vada asa, right? Stia ca fata avea sa se razbune si ea cand se razbuna facea un adevarat razboi, deci pacat de el, poate il lasa sa-si aleaga singur locul de veci, cine stie.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 4:27 am

Ii cunostea slabiciunea si asta era rau de ea , dar avea sa ii plateasca pentru asta.Ii simtea degetul pe gatul ei , parca o ardea privirea lui si simtea fiori in tot corpul.Il privi in ochi , urat cum avea obiceiu.
-AJ , imi vei plati pentru asta.sopti pe un ton amenintator , facand un pas spre el.
Micsora distanta dintre ei doi si zambi inocenta.Daca ar stii el ce avea in cap in acel moment , ar faceo deivaolul in persoana.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 5:02 am

Da, stia ca avea sa-i plateasca, se astepta la cel mai oribil lucru, nu stia ce poate sa-i faca, dar trebuia sa se pregateasca pentru orice. Cand fata se apropie de el acesta isi retrase degetul privind-o cu o spranceana ridicata, si acum? Spera sa nu-l violeze, era prea tanar pentru asta. Acum trebuia sa se roage pentru viata lui, nu?
-Ahm...hai sa mergem. inghiti in sec facand vesel semn spre parc, stia ca fata avea ceva in minte, dupa privirea ei isi dadea seama asta.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 5:39 am

Chicoti usor malefic si ii sari in spate baiatului , tinandu-se de gatul sau.
-Stii ca o vei pati rau de tot.ii sopti la ureche pe un ton pervers , fara sa vrea.
Nu avea de gand sa renunte asa usor la el .Nu avea inca nimic in minte , dar va gasi ea ceva cu siguranta si io va plati cu varf indesat.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ EmptyJoi Dec 29, 2011 6:04 am

-Auci...stiu, nu e nevoie sa ma chinui. se bosumfla, si o prinse de picioare ca sa nu cada. Hm..avea o idee destul de buna, dupa parerea lui. Incepu sa se lase usor pe spate, apoi sa se invarta cu ea, poate asta o speria putin si-o facea sa nu-si mai doreasca razbunarea, poate, bine spus, stia ca ea nu renunta asa de repede la gandurile legate de razunare, dar macar incerca ceva. Continua sa se invarta, avand grija sa nu cada, nu voia s-o pateasca amandoi, in spital, nu era chiar asa romantic.
-Te mai razbuni? intreba cu un zambet malefic si invingator pe fata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





The Second Star To The Right. Privat~ Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ Empty

Sus In jos
 
The Second Star To The Right. Privat~
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Town :: Club-
Mergi direct la: