Magic Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


RPG Real

 

 The Second Star To The Right. Privat~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 EmptyJoi Dec 29, 2011 6:08 am

Chicoti lasandu-si capul pe spate.
-Normal ca ma mai razbun , nu ma faci tu sa renunt asa usor.spuse pe un ton malefic si privind in jur.
-Daca mie rau vars pe tine.continua razand ca un copil mic.
Stia ca nu prea se intelega cu invartitul si ii venea rau uneori , dar tot el avea sa o pateasca nu ea.
Se tinu mai bine de gatul sau , ca nu cumva sa pice.Asta ii mai lipsea sa ajunga in spital acum.Parca nu facuse destule prostii.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 EmptyJoi Dec 29, 2011 6:19 am

Ofta si ii dadu incet drumul jos, nu voia sa vomite pe el si nu, nu-si dorea sa ramana fara aer, mai avea putin si ii rupea gatul. Da, nu scapa de razbunare, si sigur acum o "enervase" si mai rau, deci planul ei avea sa fie de o suta de ori mai malefic, doar glumea, stia si el asta, dar tot avea sa regrete.
-Bine bine, bine, gata! spuse ridicand mainile in aer ca sa vada fata ca se preda si nu ii mai facea nimic. Chicoti usor cand o privi, poate trebuia sa se comporte mai dragut cu ea, in plus, era mica, oricum, mica si malefica, asta nu o scutea de nimic in fata lui.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 EmptyJoi Dec 29, 2011 6:22 am

-Sii ce facem acum?intreba curoasa si pe un ton inocent.
Nu ii venea nimic in mine si cauta inca un mod in care sa se razbune pe el , ca aproape ii venise sa il sarute , dar totusi nu stia ce va face cu el ,sigur nu va scapa.
Statea in fata lui , leganandu-se ca un copil mic si privindu-l dulce asteptand sa vina cu ceva idei.
Avea sa il lase sa fiarba putin pana ce ii va face ceva , ca deobicei.Stia cum sa il terorizeze si nu va scapa nici de aceasta data.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 EmptyJoi Dec 29, 2011 6:39 am

Nu ii facea nimic? Chiar nimic? Ce punea la cale? Voia sa-l ia pe nepregatite, nu? Altfel nu putea sa-si explice [,] ce era in capul ei. Ofta, nu stia ce sa mai creada si cum sa reactioneze.
Era asa cute cand parea inocenta, daca n-o cunostea probabil acum o credea, dar stia cu cine sta, deci trebuia sa fie precaut.
-Mergem sa ne plimbam, in timp ce-mi povestesti ce ai mai facut. spuse vesel tragand-o incet de mana dupa el. Intra in parc, nu prea era lume pe acolo, probabil pentru ca era noapte si oamenii nu se plimbau noaptea pe acolo, dar ei nu era oameni, deci era okei.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 EmptyJoi Dec 29, 2011 6:43 am

Se lasa trasa de el spre parc si ofta incet , strambandu-se in spatele lui chicotind apoi.
-Ti-am zis , nu am facut mai nimic.spuse pe un ton nemultumit.Mergem la lacul din parc?Te rog te rog te rog.spuse inocenta privindu-l si clipind des din gene asteptandu-i raspunsul.
Vroia la lac , iubea acel loc si totusi mintea ei era plecata departe.Ii venea sa il bata , dar se abtinea.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 EmptyJoi Dec 29, 2011 7:01 am

Da, incerca s-o tina departe de orice gand legat de razbunare, incerca sa-i tina mintea ocupata, poate uita, nu erau sanse, dar poate uita, nu se stia niciodata.
-Da, de ce nu? spuse si ii dadu drumul mainii fetei facandu-i semn s-o ia inainte, el nu prea stia unde e lacul ala, defapt acum era prima data cand auzea de el, deci o lasa pe ea prima.
Lac? Suna bine,era relaxant doar cuvantul. Stai! Nu voia sa-k inece, nu? Dar el stia sa inoate, chiar foarte bine, fiind varcolac avea si abilitatea asta. Daca nu voia sa-l inece, ce voia sa-i faca? Si daca nu era nici macar un plan, daca defapt nu voia sa se razbune? Imposibil.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 EmptyJoi Dec 29, 2011 7:05 am

Chicoti incet si o lua inainte spre lacul de langa parc.Deabia astepta sa ajunga , iubea acel loc era linistit si frumos.Ajunsera in scurt timp si se aseza pe margine , descaltandu-se si bagandu-si picioarele in apa calda pentru ea.
-E frumos si liniste aici.spuse privindu-l si facandu-i semn sa se aseze zambindu-i dulce si copilaresc.
Dadu incet cu picioarele in apa , aruncand unii picuri de apa in jurul ei .Ii placea apa la fel de mult cum ii placuse si inainte sa devina vampir.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 EmptyJoi Dec 29, 2011 7:11 am

Se descalta si el si se aseza langa ea, bagand picioarele in aa, nu era rece, cum isi imagina el, mai ales ca era aproape mijlocul iernii. Incepu sa dea din piciioare precum ea chicotind. Lua putina apa in pumni, apoi o stropi incet pe fata, ridicand privirea in sus ca si cand nu ar fi facut nimic, da, uitase de razbunare. Avea sa innebuneasca daca se mai gandea la razbunarea asta, nu putea sa accepte ca doar nu avea sa se razbune? Nu, trebuia el sa fie precaut, yeah, se ura pentru asta.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 EmptyJoi Dec 29, 2011 7:13 am

Chicoti incet si lua apa , stropindu-l si ciufulindu-l apoi.
-Nu te-am mai stresat de mult.spuse chicotind.
Il impinse , AJ cazand in apa si Alexiss incepand sa rada vazandu-l tot ud.Nu putea nega ca arata foarte bine asa ud , era sexy si totusi incerca pe cat posibil sa lase chestiile de genul la o parte , pentru a nu face o prostie.
Se gandea oare cum era sa il sarute si deja nu mai era atenta ce se intampla in jurul ei.
Sus In jos
Lee Gi Kwang

Lee Gi Kwang


Mesaje : 65
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 EmptyJoi Dec 29, 2011 7:33 am

Stramba din nas atunci cand cazu in apa, nu era asa de mare, dar hainele deja i se lipise de el. Scoase rautacios limba,apoi isi dadu jos hanoracul si tricoul punandu-le pe mal.
-C'mon! a spus si a tras-o de mana, in apa, spera sa se invete minte, dar ea nu avea sa faca asta niciodata. Si sigur acum avea sa faca doua planuri de razbunare.
Oh, c'mon, lasa razbunarea AJ, altceva nu ai de facut decat sa te gandesti la asta? Bucura-te de moment you idiot. isi spuse in gand.
Sus In jos
Alessandra Copper

Alessandra Copper


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/12/2011

The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 EmptyJoi Dec 29, 2011 7:36 am

-Heeey.spuse privindu-l urat si agantandu-se de el.
Scose limba la el , rochia ridicandui-se putin si continua sa se tina de gatul sau privindu-l urat.
-Esti rau .murmura nemultumita.
Se comporta ca un copil mic , dar nu ii pasa.Nu ii placea sa fie trasa in apa , ei ii placea sa arunce pe oricine in apa , dar nu sa ajunga si ea.
Rochia ii era lipita de corp si o enerva la culme.Il baga cu capul sub apa chicotind incet si rezemandu-se apoi de mal scotand din nou limba la el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Second Star To The Right. Privat~   The Second Star To The Right. Privat~ - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
The Second Star To The Right. Privat~
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» I'm on to you....[Privat cu Dennis Blake]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academy :: Town :: Club-
Mergi direct la: